فرکی:ازدیدار مقابل سپاهان ۶ امتیاز گرفتیم

۱۰م دیماه ،

حسین فرکی پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل سپاهان اصفهان ضمن تبریک به مردم خوزستان و باشگاه فولاد به خاطر کسب سه امتیاز این دیدار گفت: در یکی از سخت‌ترین شرایط تیمی فولاد، توانستیم مقابل یکی از بهترین تیمها یعنی سپاهان به پیروزی برسیم. هرچند که سپاهان با توجه به شکست در بازی قبل برای این دیدار انگیزه مضاعفی داشت. خوشحالم یک بازی خوب را ارائه و به اهدافمان رسیدیم.

به گزارش فارس،وی ادامه داد: در ابتدای بازی به یک امتیاز فکر می‌کردیم اما با گذشت زمان تفکرمان را روی سه امتیاز قرار داده و به آن هم رسیدیم. البته این شکست چیزی از شایستگی‌های سپاهان کم نکرد.

فرکی یادآور شد: سپاهان گاهی اوقات فشار زیادی را ایجاد می‌کرد که این موضوع سبب می‌شد در خط دفاعی آنها خلأ به وجود بیاید. به خوبی از این نقطه‌ ضعف استفاده کردیم و حتی می‌توانستیم با سه گل حریف را شکست دهیم. در مجموع به عقیده من از این دیدار ۶ امتیاز گرفتیم.

سرمربی فولاد در خصوص اینکه آیا تیمش شانس کسب عنوان قهرمانی لیگ یا کسب سهمیه آسیا را دارد یا خیر گفت: نه قهرمانی را تضمین می‌کنم و نه کسب سهمیه آسیا را. من به روز کار می‌کنم و با یک برد مغرور نشده و با یک شکست نیز روحیه‌ام را از دست نمی‌دهم. هرچند قهرمان شدن و کسب سهمیه آسیا برایم ایده‌آل است.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن