فستیوال سفری شگفت انگیز با ۳۳

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

ممتازنیوز: شرکت مدیران خودرو طبق وعده قبلی فستیوال ” سفری شگفت انگیز با ۳۳″ را در جاده های شمال ایران برگزار نمود.

به گزارش ممتازنیوز، در این طرح، مشتریانی که از نیمه شعبان تا عید سعید فطر (که تا۱۴/۶/۹۲ تمدید گردید) در نمایندگی های مجاز سراسر کشور اقدام به خرید خودروی X33 نمودند، این فرصت را داشته اند تا با دریافت کارت ویژه “سفری شگفت انگیز با ۳۳″ از نمایندگی های مدیران خودرو شانس خود را برای جوایز این طرح _”سفری شگفت انگیز با ۳۳” و یا”۳۳۰ لیتر بنزین رایگان”_ بیازمایند. همچنین اعضای فعال باشگاه هواداران MVMعلاقمند به عکاسی، با شرکت در مسابقه عکس این باشگاه و
ثبت آثارشان، شانس خود را برای دست یابی به جایزه اول این طرح آزمودند. در پایان طبق وعده قبلی ۳۳ بنده “سفری شگفت انگیز با ۳۳” در ۱۱ و ۱۲ مهر ماه جاری در جاده های سرسبز شمال برگزار گردید.
کارناوال ۳۳ خودروی X33 مسیر خود را از تهران به سمت ماسوله آغاز نمودند و پس از بازدید از روستای ماسوله و بازار سنتی آن به سمت رشت و پس از آن به سمت لاهیجان حرکت خود را ادامه داند. گروه پس از بازدید موزه چای لاهیجان از استان گیلان عبور کرده وبه سمت محل اقامت خود در شهر زیبای رامسر حرکت کردند. در روز دوم این برنامه ۳۳ خودرو مجددا مسیر خود را در استان مازندران با طبیعت گردی و صرف ناهار در جنگل ۲۰۰۰ ادامه داده و مراسم اختتامیه این سفر جاده ای در پایان روز دوم در منطقه توریستی نمک آبرود برگزار شد.

شایان ذکر است در این طرح مشتریان شرکت مدیران خودرو از شهرهای مختلف حتی با طی مسافت طولانی از شهرهایی نظیر کرمان ، شیراز ، دزفول و … خود را به ایستگاه اول این سفر در شهر تهران رسانده و با سایر شرکت کنندگان به ماسوله عزیمت کردند. در پایان طبق اعلام قبلی کارت هدیه به ارزش ده میلیون ریال به هر یک از شرکت کنندگان خوش شانس این طرح اهدا گردید.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ