فضاسازی منافقین در آستانه مذاکرات

مجموعه مرتبط با گروهک تروریستی منافقین در ادامه فضاسازی پیش از مذاکرات هسته ای ژنو، مدعی افشاگری دربارهٔ فعالیت‌های هسته ای کشورمان شد که مورد استقبال رسانه های صهیونیستی قرار گرفت.

به گزارش گروه وبگردی ممتاز نیوز، تسنیم به نقل از یو‌اس‌ای‌تودی نوشت: مجموعه مرتبط با گروهک تروریستی منافقین در ادامه فضاسازی پیش از مذاکرات هسته ای ژنو، مدعی افشاگری دربارهٔ فعالیت های هسته ای کشورمان شد که مورد استقبال رسانه های صهیونیستی قرار گرفت.

یکی از سرکردگان فراری گروهک تروریستی منافقین روز قبل مدعی شد جمهوری اسلامی ایران در نزدیکی مبارکه و در مجاروت جاده اصفهان-شیراز در حال ساخت یک تونل زیرزمینی به عمق ۶۰۰ متر است که در آن فعالیت‌های هسته ای انجام می دهد. این عضو فراری منافقین که در پاریس صحبت می کرد اشاره‌ای به نوع فعالیت ها در این مرکز مورد ادعا نکرده است.

وی گفته است که اطلاعات فوق در اختیار آژانس بین‌المللی انرژی اتمی قرار گرفته است. چندی قبل  نیز این گروهک ادعای مشابهی را در اطراف دماوند مطرح کرد که مورد توجه قرار نگرفت.

ادعاها و فضاسازی این گروهک در هماهنگی با رسانه‌های صهیونیستی در حالی صورت می‌گیرد که امیدواری بسیاری برای دستیابی به توافق هسته‌ای در مذاکرات هفته جاری(چهارشنبه و پنج شنبه) ژنو ایجاد شده است.

همچنین دولت فرانسه با کارشکنی در دور قبلی گفتگوها و نیز اعلام حمایت از مواضع رژیم صهیونیستی در قبال موضوع هسته‌ای کشورمان و بعلاوه حمایت همه‌جانبه از گروهک منافقین همچنان که حسین موسویان اخیرا تاکید کرد در حال انجام یک اشتباه تاریخی است.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ