فهرست دانشگاه‌های غیرانتفاعی منحل شده و در آستانه انحلال

به گزارش تفسیری ممتازنیوز iبه نقل از خبر گزاری ایسنا در تاریخ ۵شنبه ۱۱م آبان ۹۱،

09-53.jpg

مدیرکل دفتر آموزش‌های آزاد وزارت علوم از انحلال چندین موسسه غیرانتفاعی با عناوین آرادان سمنان، امام علی (ع) تهران، دز دزفول، سنایی اصفهان، صنایع و پژوهش قزوین خبر داد و گفت: همچنین موسسات بزرگمهر اصفهان، معصومیه قم، دنا و گچساران نیز در شرایط خاص iبه سر می‌برند و در صورتی که استانداردهای لازم را رعایت نکنند منحل خواهند شد.

به گزارش تفسیری خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ دکتر نادری در همایش روسای دانشگاه‌ها و موسسات غیردولتی و غیرانتفاعی کشور که در محل دانشگاه شیخ iبهایی اصفهان برگزار شد، با اشاره iبه رشد شمار موسسات غیرانتفاعی، گفت: براین اساس در سال ۸۶، ۲۰۴، سال ۸۷، ۲۴۸، سال قبل ۳۳۱ و در سال جاری نیز ۳۴۳ موسسه داریم که از این تعداد ۱۳ موسسه غیرفعال می باشند.

وی با اشاره iبه اشباع دانشگاه‌های غیرانتفاعی در بعضی از استان‌ها، گفت: استان قزوین بالاترین میزان اشباع دانشگاه‌های غیردولتی را دارد، پس از آن اصفهان و خراسان نیز بالاترین اشباع را در بین دانشگاه‌های غیر انتفاعی دارد.

مدیر کل آموزش‌های آزاد وزارت علوم درخصوص بیشترین تعداد دانشجویان غیرانتفاعی درگروه‌های iبه ترتیب فنی مهندسی، علوم انسانی و هنر اشاره نمود.

انتهای پیام


ایسنا

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. امامی گفت:

    سوال بنده این است که بعداز منحل شدن موسسات غبر انتفاعی تکلیف کارمندان این موسسات برای ادامه همکاری به کجا مراجعه کنند .
    **بنده وهمکارانم سه یا چهار سال دراین موسسات مشغول بوده ایم بعد از تعطیلی چه کار کنیم. ***آیا وزارت در اساسنامه موسسات غیرانتفاعی بندی برای بلا تکلفیی کارکنان این موسسات کرده است یانه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ