فولکس قورباغه ای به روز شد

فولکس قورباغه ای به روز شد

فولکس قورباغه ای به روز شد

ممتازنیوز: با این که تا 8 آذر، موعد آغاز نمایشگاه بین المللی لس آنجلس زمان زیادی باقی مانده است اما شرکت خودروسازی فولکس واگن از همین حالا مدل قورباغه ای 2013 با قابلیت جمع شدن سقف پارچه ای را به نمایش گذاشته تا پیش از آن که بهار و فصل خودروهای کانورتیبل برسد خریداران از حضور آن در بازار اطلاع پیدا کنند.

بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده فولکس مدل بیتل که در ایران به فولکس قورباغه ای معروف است از ابتدای سال 2013 با سقف پارچه ای تا شو به بازار عرضه می شود که به ادعای شرکت سازنده با فشردن یک دکمه ظرف 10 ثانیه پشت صندلی عقب جمع می شود.
این مدلی که سقف آن پارچه ای است از لحاظ قوای محرکه تفاوتی با مدل های با سقف فلزی ندارد و 5 سیلندر با حجم موتور 2500 سی سی است. در واقع موتور آن با موتور فولکس پاسات سدان 2012 یکی است. مدل دنده اتوماتیک 6سرعته آن نیز با پیمایش 41 مایل با هر گالن بنزین نیز عرضه خواهد شد. به بیان دیگر مصرف بنزین آن حدود 5.7 لیتر در هر 100 کیلومتر است.
نکته قابل توجه در مدل بیتل کارورتیبل 2013 نصب یک سیستم ایمنی جدید است که برای زمان تا شدن و باز شدن سقف در نظر گرفته شده است. این سیستم می توان تشخیص دهد که مانعی سر راه باز یا بسته شدن سقف وجود دارد و از برخورد با آن ممانعت به عمل می آورد.


پرشین خودرو | RSS

نظرتان را در مورد مطلب فولکس قورباغه ای به روز شد بنویسید