فیلمبرداری زندانبانان از خودکشی یک دختر+تصاویر

۳۰م دیماه ،

ممتازنیوز: یک دختر ۱۹ ساله کانادایی در زندان دست به خود کشی زد و زندانبانان مسئول بدون هیچ اقدامی ایستاده و شاهد مرگ او بودند و حتی در کمال ناباوری از لحظات پایانی عمر او فیلم برداری کردند.

“اشلی اسمیت” در سال ۲۰۰۷ در بازداشتگاه زنان درگذشت. در هفته اخیر بعد از پیگیری های مصرانه خانواده اش سرانجام دادگاهی برگزار شد و برای اولین بار تصاویر تهیه شده از مرگ وی در دادگاه به نمایش در آمد. در این ویدئو دیده میشود که نگهبانان به تماشای لحظه خفگی این دختر ۱۹ ساله ایستاده اند . لحظه ثبت تصاویر ساعت اولیه صبح را نشان میدهد و مرگ او چیزی حدود ۱۰ دقیقه طول میکشد.

او چندین بار به خاطر شرایط بد زندان قصد خود کشی داشت بنابر این به نگهبانان توصیه شده بود که رفتار بدی با او نداشته باشند چرا که وی از نظر روحی در شرایط بسیار بدی قرار داشت.

در ویدئوی تهیه شده این دختر در حالی دیده میشود که بین تخت فولادی و دیوار سلولش افتاده است. او سر خود را بین تخت و دیوار فشرده بود.

در تصاویر دیده میشود که چهره وی به رنگ بنفش در آمده است و زمانیکه او بی حرکت میشود زندانبان به او نزدیک شده او را روی پشت میخواباند و عملیات “سی پی آر” را آغاز میکند.

سه نگهبان شاهد این ماجرا به خاطر نقش داشتن در مرگ این دختر و عدم کمک به او هنگام خودکشی متهم می باشند.

پرداد


..
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ