قاضیانی با “آکواریوم” روی صحنه می‌رود

یاسر خاسب درباره جدیدترین فعالیت گروه تئاتر “بدن دیوانه” در سال جاری به خبرنگار مهر گفت: مشغول تمرین نمایش “آکواریوم” هستیم که قرار است از ۲۲ مردادماه ساعت ۲۱ در تالار حافظ بنیاد فرهنگی هنری رودکی اجرای عمومی آن را آغاز کنیم.

وی با اشاره به تغییرات اساسی ایجاد شده در اجرای عمومی نمایش “آکواریوم” نسبت به اجرای این اثر در بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در تالار وحدت افزود: در جشنواره نمایش کامل نشده بود و حالا کار با کیفیت خوب و به صورت کامل برای مخاطبان به صحنه می‌رود تا جبران اجرای این نمایش در جشنواره باشد.

سرپرست گروه تئاتر “بدن دیوانه” درباره گروه بازیگری نمایش “آکواریوم” گفت: در این اثر نمایشی هنگامه قاضیانی، عاطفه تهرانی، علی اصغری قاجاری و کیان اسماعیلی به ایفای نقش می‌پردازند.

خاسب درباره موضوع و داستان نمایش “آکواریوم” توضیح داد: این کار ترکیبی از آکروبات و فیزیکال تئاتر است و داستان یک زندگی دوزیستی را تعریف می‌کند که نیروهایی طبیعی قصد دارند موجود دوزیست را مجبور به تک‌زیستی کنند.

این کارگردان و بازیگر جوان تئاتر درباره اجراهای بین‌المللی نمایش “آکواریوم” گفت: بعد از اجرای عمومی نمایش در ایران در نیمه دوم سال اجراهای بین‌المللی اثر را آغاز خواهیم کرد.


MehrNews Rss Feed

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ