قاچاق حشیش به همراه همسر و دو فرزند!

ایسنا:‌فرمانده انتظامی شهرستان رودبار از دستگیری مردی که به همراه همسر و دو فرزندش اقدام به قاچاق مواد مخدر کرده بود، خبرداد.

سرهنگ سید رسول صمدی در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران انتظامی ایستگاه بازرسی شهرستان رودبار هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی پژو پارس به رانندگی شخصی به هویت معلوم اهل و ساکن قائم‌شهر با سه سرنشین مشکوک شده و دستور توقف آن را صادر کردند.
 
وی با بیان اینکه پس از توقف خودرو مشخص شد که سرنشینان همسر و دو فرزند راننده هستند، گفت: راننده خودرو مدعی شد که از مسیر شیراز به قائم‌شهر در حرکت است. ماموران با رعایت اصول ایمنی نسبت به بازرسی از خودرو اقدام کردند که در بازرسی از صندوق عقب این خودرو ۴۰ بسته حشیش به وزن ۲۰ کیلوگرم و ۵۵۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود کشف و ضبط شد.
 
فرمانده انتظامی شهرستان رودبار خاطرنشان کرد: متهم دستگیرشده پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم به دادسرا معرفی و پس از آن با قرار صادره روانه زندان شد.
 
صمدی از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک از جمله قاچاق مواد مخدر موارد را سریعا از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع‌رسانی کنند.


ممتازنیوز/momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ