قتل مادر۲ فرزند در اثر اختلاف ۶ هزار تومانی!

۲۶خردادماه،

اختلاف بر سر ۶ هزار تومان کرایه مسافر قطار تهران- اهواز منجر به مرگ مادر دو فرزند شد.

شوهر متوفی گفت: به اتفاق برادرم که از زیارت مشهد مقدس بازگشته و از تهران عازم خوزستان بودیم به خاطر نداشتن مبلغ ۶ هزار تومان، کنترل‌چی قطار همسرم را به پایین پرت کرد و سبب مرگ وی شد.

مهدی طرفی‌زاده افزود: در مسیر تهران تا دورود کنترل‌چی قطار به خاطر مبلغ ۶ هزار تومان که نتوانستیم آن را پرداخت کنیم به مشاجره پرداخت که تعدادی از مسافران نیز متوجه شدند و یک خانواده روستایی اراکی که در بین راه همسفر ما شدند در جریان مشاجره کنترل‌چی متوجه مشکل ما در پرداخت پول بلیط شدند و مبلغ ۱۰ هزار تومان کمک کردند که هزینه رفع گرسنگی بچه‌ها شد.

وی گفت: در ایستگاه دورود کنترل‌چی قطار به مأموران پلیس شکایت کرد که آنها ما را پیاده کردند و پس از آنکه توضیح دادم که پول نداریم و در مقصد آن را پرداخت می‌کنیم مجدداً ما را سوار قطار کردند وگفت مهم نیست.

شوهر متوفی ادامه داد: نیمه‌های شب کنترل‌چی قطار در ایستگاه سپیددشت ما را پیاده کرد و در حالی که بچه در بغلم و ساک را به دست گرفته بودم و از قطار پیاده شدم ناگهان در تاریکی شب شیئی را دیدم که به پایین پرت شد.

وی افزود: در این هنگام سربازان پلیس به سرعت به طرفم آمدند، از آنان پرسیدم چی شده که گفتند مواظب باش بچه به پایین پرت نشود.

طرفی‌زاده گفت: آنان بچه را از بغلم گرفتند و من دیگر چیزی نفهمیدم تا اینکه با آمبولانس به مرکز درمانی اعزام شدم و متوجه نبودم کسی که بی‌جان در داخل آمبولانس قرار دارد همسرم است و در مرکز درمانی سپیددشت پس از آنکه سراغ همسرم و بچه‌ها را گرفتم به دنبال گریه متولی درمانگاه سپیددشت متوجه شدم همسرم هنگام پرت شدن از قطار فوت شده است.

وی گفت: همسرم اعتصام طرفی‌زاده حدود ۲۸ سال سن دارد و یک دختر ۹ ساله و یک پسر حدوداً ۳ ساله از وی به جا مانده است.

وی گفت: شکایتی تسلیم پلیس کرده و پلیس نیز اعلام کرد اقدامات قانونی در دست انجام است.

کیهان


باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ