قدردانی یاران انقلاب ۱۴ فوریه بحرین از رهبر معظم انقلاب

یکشنبه ۲۵ تیر – ۰۷:۵۲:۴۷ ب.ظ

نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس
نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس
بزرگنمایی:  

ائتلاف یاران انقلاب ۱۴ فوریه بحرین، از حمایتهای تاریخی رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران از مطالبات عادلانه و مشروع مردم بحرین قدردانی کرد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از شبکه العالم، ائتلاف یاران انقلاب ۱۴ فوریه در بیانیه ای ، تأکید کرد: امام خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی و ولی امر مسلمین بارها با اتخاذ مواضعی تاریخی، از مطالبات عادلانه و مشروع ملت بحرین دفاع کرده اند .. ائتلاف یاران انقلاب ۱۴ فوریه بحرین بار دیگر از مواضع رهبری قدردانی کرده و امیدوار است که مواضع انقلابی ایشان مرهمی بر زخم خانواده های شهدا، مجروحان، و بازداشت شدگان باشد.
دراین بیانیه آمده است: در سایه سکوت رژیم های واپسگرای عربی، غرب و استکبارجهانی، مردم بحرین در معرض نقض گسترده حقوق بشر و هتک حرمت قرار دارند.
این ائتلاف خاطرنشان کرد: سرکوب شدید و جنایت جنگی و هتک حرمت ها و مقدسات در بحرین با فرمان مستقیم باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا، کاخ سفید، انگلیس، و صهیونیسم جهانی صورت می گیرد.
ائتلاف یاران انقلاب ۱۴ فوریه تأکید کرد: اگر رییس جمهوری آمریکا و نخست وزیر انگلیس انسانهای غیرتمند و شرافتمندی بودند، به رژیم ال خلیفه برای سرکوب مردم چراغ سبز نشان نمی دادند .. اگر دختران رییس جمهوری آمریکا یا نخست وزیر انگلیس و یا سفرای آنها در بحرین مورد تعرض، تجاوز و آزار جنسی قرار می گرفتند، چه موضعی اتخاذ می کردند .. آیا در چنین شرایطی در خصوص شرافت و ناموس خود غیرت به خرج می دادند یا خیر؟!
در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: آمریکا و استعمار پیر انگلیس با وجود دانش و تجاربشان، و اعزام جاسوسان و کارشناسان به بحرین، در برابر مردم این کشور شکست خورده و نتوانستند مردم، انقلابیون و شخصیتهای ملی را به زانو در آورند.
ائتلاف یاران انقلاب ۱۴ فوریه با اشاره به اقدامات تجاوزکارانه دیروز نیروهای آل خلیفه در حمله به منازل مسکونی در روستای کرزکان و آزار و اذیت زنان، خاطرنشان کرد: بسیاری از ساکنان این روستا از حمله نیروهای آل خلیفه به منازلشان، تخریب اثاثیه، آزار و اذیت غیراخلاقی زنان، و ضرب و شتم آنها شکایت کرده اند.

کد خبر: ۲۰۱۲۰۷۱۵۱۹۵۲۴۷۲۸۵


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ