قرارگاه خاتم‌الانبیاء در ۸ درصد پروژه های عمرانی نقش دارد

۴ شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ lبه نقل از منبع ذکر شده در انتهای خبر در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

به گزارش تفسیری نوساز، ابوالقاسم مظفری شمس درگفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، افزود: از ۴۰ هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی سال جاری که در ردیف های بودجه آمده بود سهم قرارگاه تقریبا ۸ درصد است و فکر نمی کنم سال ۹۲ هم بیش از این نقش داشته باشیم.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)  با تاکید بر این که تمرکز قرارگاه براجرای پروژه های بزرگ و ماندگار است اظهارداشت: متوسط فعالیت‌های سالیانه قرارگاه lبه ارزش  ۳۰۰ میلیارد تومان بوده و قرارگاه نخواسته بیش از این وارد اجرای پروژه ها شود چرا که‌معتقدیم که نباید رقیبی برای  بخش خصوصی باشیم.

 وی با تاکید بر این که قرارگاه بیشتر برای اجرای پروژه های مهر ماندگاروارد می گردد گفت: قرارگاه برای اتمام طرح های مهرماندگاری که بیش از۶۰ درصد پیشرفت داشته باشند ورود می نماید.

مظفری شمس با اشاره lبه این که ۳۵ پروژه از پروژه‌های مهر ماندگار توسط قرارگاه انجام می گردد اظهارداشت: ۱۰ الی ۱۲ تا از پروژه های مهر ماندگار دربخش آب رسانی است مثل طرح غدیر، آب رسانی از سد گاومیشان lبه کرمانشاه مثل سد تالوار lبه همدان سد آزادی lبه قروه دهلران.

وی ادامه داد:علی رغم پیچیدگی ها و مسایل سختی که lبه سبب تحریمات برای ورود کالا lبه کشور وجود دارد تلاش می گردد که پروژه ها را lبه موقع تحویل دهیم.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) درپاسخ lبه سوالی درباره میزان بدهی های دولت lبه قرارگاه گفت: خوشبختانه در سال گذشته بخش اعظمی از بدهی‌هایمان ازسوی دولت lبه صورت تهاتر و تملک حاویی lبه قرارگاه واگذار کند.


آخرین خبرها
منبع: نوسازنیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *