قطعاتی از نادرترین تلاوت های “محمد صدیق منشاوی” برروی پایگاه اینترنتی رادیو قرآن

۰۹ام بهمن ،

۵قطعه از تلاوت های نادر استاد “محمد صدیق منشاوی” کە برائ اولین بار از شبکه رادیویی قرآن در برنامه “مهرتابان” پخش شده است برائ دریافت علاقمندان برروی پایگاه اطلاع رسانی این شبکه بارگذاری شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی رادیو قرآن, برنامه مهرتابان برائ اولین بار ۵ قطعه از تلاوت های شاخص استاد “محمد صدیق منشاوی” را برائ شنوندگان پخش کرد کە به درخواست  مخاطبان این قطعات برروی پایگاه اینترنتی رادیو قرآن قرار گرفته است.
تلاوت استاد در سوریه  آیات ۲۷ تا ۳۰ سوره لقمان ,  حمد و آیات اول و دوم سوره بقره , تلاوت سوره های اسری آیات ۷تا ۹, انشقاق ۱۶ تا آخر سوره, علق ۱ تا ۸ در سال ۱۹۵۷ میلادی در مسجد الاقصی, تلاوت سوره مومنون آیان ۲۰تا ۲۲ و سوره فجر آیه ۱ تا ۱۴ در مسجد المصطفی – دمشق و همچنین تلاوت ایشان در استان اسوان مصر از آیات ۲۰ تا ۲۴ سوره حدید  و تلاوت  آیات ۲۵ تا ۳۰ سوره روم در سوریه  پنج قطعه از تلاوت هایی است کە از  استاد “صدیق منشاوی” برائ اولین بار از رادیو قرآن پخش شده و برائ  علاقمندان برروی پایگاه اطلاع رسانی  رادیو قرآن بارگذاری شده است.
 
برای دریافت فایل این تلاوت ها می توانید به صفحه مهرتابان در پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن به نشانی http://radioquran.ir مراجعه کنید./ی۲


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ