قطعی شدن وام ۱۰۰ میلیونی برای ساخت مسکن

پورتال اجتماعی ممتاز نیوز:وزیر راه و شهرسازی از تصویب شدن وام ۱۰۰ میلیونی ساخت مسکن در آینده خبر داد.

عباس آخوندی با بیان اینکه وام ۸۰ میلیون تومانی خرید خانه ادامه دارد ، گفت : ۲۰ میلیون تومان هم وام جعاله است که می تواند بخشی از مشکلات بازار مسکن را برطرف کند.

وی افزود:  وام ۱۰۰ میلیون تومانی ساخت مسکن هم در برنامه است که تصویب می‌شود.

آخوندی گفت:‌ ۱۲۱ پروژه با ارزش ۲۵ میلیارد یورو در این همایش عرضه کرده‌ایم که نشان می‌دهد نهایی شدن سرمایه‌گذاری‌ها کمک مثبتی در رفع مشکلات بازار مسکن و در بهبود وضعیت زیرساخت‌های حمل و نقل خواهد داشت.

وزیر راه وشهرسازی با اشاره به اینکه در بخش مسکن ما ۳۵ پروژه بزرگ عرضه کرده‌ایم که با راهکار واقعی و بدون استفاده از منابع بودجه عمرانی کشور می‌تواند بسیار موثر باشد، گفت: با توجه به حضور پرقدرت ایران در عرصه ترانزیت بین‌المللی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری ارائه شده در این عرصه می‌تواند برای حوزه حمل و نقل ایران نیز کمک شایانی باشد و رقم ۲۵ میلیارد یورو قطعا تاثیر مستقیم مطلوبی در این زمینه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه پروژه‌های بسیار خوب و متنوعی در این همایش به سرمایه‌گذاران معرفی می‌شود که امکان نهایی شدن آنها پس از برگزاری همین همایش وجود دارد، افزود: ورود سرمایه‌گذار خارجی در چند طرح حمل و نقلی کشور پیش از برگزاری این همایش، سرمایه‌گذاران خارجی در طرح  آزادراه تبریز ـ مرند و یکی دیگر از مسیرهای غرب کشور سرمایه‌گذاری کرده بودند و بخش خصوصی داخلی نیز در یکی از فرودگاه‌های کشور حضور پیدا کرده بود.

آخوندی با بیان اینکه پس از توافق هسته‌ای ورود شرکت‌های خارجی افزایش چشمگیری پیدا کرده و برگزاری این همایش اولین اقدام سازمان یافته برای ورود سرمایه‌گذاران به پروژه‌های حمل و نقلی و مسکن و شهرسازی است ، افزود : امیدواریم سرمایه‌گذاران با رقابت سالم سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف حضور یابند.

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. Elly گفت:

    ۱۰-۲۸-۱۲calin spune: buna am si eu o problema cu munitoruil am win7 proffesional si mi se stinge munitorul la unele jocuri wow mt2???care e problema???si cand se stinge scrie ac olo power saving mode dar unitatea merge si munitorul nu mai mer:(g(e!!!sper sa ma ajutati -2

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *