قلعه‌نویی: نتیجه برابر الهلال دست خداست

۸فروردین ۱۳،

استقلال دهم فروردین بازی بزرگ را به سپاهان باخت تا عملا یکی از جام‌های پیش‌روی آبی‌های تهران از دست برود. شکست در نیمه نهایی جام حذفی پس از ماراتنی ۱۲۰ دقیقه‌ای و حذف از این مسابقات با ده نفر شاید برای امیر قلعه‌نویی قابل هضم‌تر باشد تا کارت‌هایی که بازیکنان با تجربه‌اش می‌گیرند و این یکی از دغدغه‌های بزرگ سرمربی استقلال پیش از بازی با الهلال عربستان است.

قلعه‌نویی هم‌زمان با سفر به عربستان دربارهٔ این دغدغه‌اش گفت: بازیکنان با تجربه که در این سطح بازی می‌کنند نباید کارت‌های بی‌مورد را بگیرند. واقعا من هم نباید دربارهٔ این مساله پیش‌پاافتاده با بازیکنان با تجربه‌ام صحبت کنم. یک وقت یک بازیکن جوان این کارت را می‌گیرد، آدم می‌تواند با آن کنار بیاید ولی وقتی بازیکن با تجربه این کارتها را می‌گیرد آدم تعجب می‌کند. به هر حال ما بازی با سپاهان را به دلیل بدشانسی در ضربات پنالتی باختیم. البته درست است که به خاطر بدشانسی در پنالتی‌ها باختیم اما در کارت گرفتن‌های بی مورد، تقصیر از خود ما بود و همین مساله به تیم فشار وارد کرد.

به نظر می‌رسد، یکی از نکاتی که پیش از بازی فرداشب استقلال و الهلال به بازیکنان نماینده ایران گوشزد می‌شود، پرهیز از حرکات آماتور و دریافت‌های کارت‌های بی مورد باشد؛ حرکاتی که در چند بازی قبلی توسط فرزاد حاتمی، خسرو حیدری و به ویژه آرش برهانی سر زد.

سرمربی استقلال همچنین دربارهٔ بازی فرداشب برابر الهلال عربستان به ایسنا گفت: به هر حال بازی دشواری است. الهلال از تیم‌های شناخته شده آسیاست اما نتیجه دست خداست. با لطف خدا تلاش می‌کنیم که از ریاض با سه امتیاز به تهران برگردیم.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ