قیمت “آهن و فولاد” کیلویی ۴۰ تومان گران شد

گردآوری شده توسط گروه اقتصاد ممتاز نیوز:

رئیس اتحادیه کشوری فروشندگان آهن و فولاد با بیان اینکه در بازار قیمت آهن و فولاد نسبت به هفته قبل ۳۰ تا ۴۰ تومان افزایش پیدا کرده است،گفت:به نظر می‌رسد با افزایش قیمت گازوئیل کرایه حمل آهن و فولاد افزایش پیدا کند.

به گزارش ممتاز به نقل از گروه بازار باشگاه خبرنگاران، محمد آزاد با اشاره به اینکه قیمت کرایه حمل آهن پیش از افزایش قیمت حامل‌های انرژی و از نیمه دوم اسفند ماه با افزایش قابل توجهی روبه رو شده است، اظهار داشت: به عنوان نمونه کرایه حمل آهن از اصفهان به تهران با رشد ۴۰۰ هزار تومان از ۷۲۰ هزار تومان به یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسیده است.
 
وی با بیان اینکه در بازار، قیمت آهن و فولاد نسبت به هفته قبل ۳۰ تا ۴۰ تومان افزایش پیدا کرده است، افزود: در حال حاضر قیمت هر کیلو میلگرد ۱۹۶۰ تا ۱۹۷۰ تومان مورد معامله قرار می‌گیرد البته قیمت تیر آهن هم مشابه قیمت میلگرد به فروش می رسد.
 
رئیس اتحادیه کشوری فروشندگان آهن و فولاد با اشاره به اینکه در ابتدای امسال به واسطه ۲ درصد مالیات بر ارزش افزوده قیمت آهن اندکی افزایش پیدا کرده بود، گفت: به نظر می‌رسد با افزایش قیمت گازوئیل کرایه حمل آهن و فولاد افزایش پیدا کند که این امر در قیمت این محصولات نیز تأثیر می گذارد.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ