قیمت جهانی طلا امروز سه شنبه کاهش یافت

۲۳ آبان ،

قیمت جهانی طلا امروز سه شنبه کاهش یافت | چاپ |
سه شنبه ۲۳ آبان ساعت ۱۰:۴۲

بینا- کاهش ارزش یورو در برابر دلار و تردید سرمایه گذاران نسبت به کمک مالی منطقه یورو به منظور حل بحران بدهی یونان سبب شد اونس جهانی طلا امروز سه شنبه با کاهش مواجه شود.
به گزارش تفسیری بینا به نقل از پایگاه اینترنتی طلا / رویترز،”رونالد لیونگ” کارشناس اقتصادی و مدیر مرکز خرید و فروش فلزات گرانبها در هنگ کنگ با اشاره به اینکه افزایش ارزش دلار روی فلزات گرانبها تاثیر گذاشته و سبب کاهش بها این فلزات شده است اظهار داشت:در این شرایط بها طلا به سطح ۱۷۳۸ دلار باز نخواهد گشت.
بر اساس این گزارش تفسیری،این کارشناس اقتصادی در ادامه افزود: در حال حاضر خرید فیزیکی طلا توسط سرمایه گذاران کاهش یافته است و این افراد در انتظار کاهش بها طلا به سطح ۱۷۰۰ دلار می باشند.
این گزارش تفسیری می افزاید،قیمت جهانی طلا امروز سه شنبه با کاهش ۴ دلار و ۲۵ سنتی در محدوده ۱۷۲۳ دلار و ۴۹ سنت و هر اونس طلای آمریکا برای تحویل در دسامبر با کاهش ۶ دلار و ۹۰ سنتنی در سطح ۱۷۲۴ دلار داد و ستد شده است.
یکی از کارشناسان اقتصادی اظهار داشت:درحالی که تردید سرمایه گذاران نسبت به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با پیروزی اوباما به پایان رسیده است، نگرانی ها نسبت به بن بست مالی این کشور،کاهش بها های عمومی و افزایش مالیاتها همچنان ادامه دارد.


RSS
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ