خرید اکانت فیلترشکن جدید kerio در سایت قرار داده شد این سرویس ارزان با سرویس های openvpn و cisco vpn در یک اکانت ارائه خواهد شد

خرید آنلاین کریو در انتهای صفحه قابل خریداری است این فیلترشکن برعکس سرویس های رایگان سایفون بسیار پر سرعت بوده و تنها با خرید اکانت کریو

تمامی سایت های از جمله فیس بوک و یوتیوب را با سرعت بالا باز کنید

فیلترشکن کریوسرویس فیلترشکن vpn با قابلیت خرید آنلاین در قالب چندین لوکیشن آمریکا – کانادا – هلند – آلمان – انگلستان اضافه شد همچنین خرید کریو پر سرعت و بدون قطعی مجدد در دسترس قرار گرفت .

این فیلترشکن بسیار قوی فقط در سایت vpnorder عرضه شده است.

از این پس خرید آنلاین vpn و kerio از لینک های زیر منتهی به سیستم پرداخت آنلاین مقدور می باشد.

کلنگ احداث پل بزرگ کاجو در محور نیکشهر- جکیگور به زمین زده شد – جديدترين اخبار ايران و جهان ممتاز نیوز
پربیننده در 30روز


طراحی سایت حرفه ای
تاریخ انتشار خبر: ۱۳م شهریور ۱۳۹۱
  تعداد نظرات: نظر دهید
منتشر شده در مجموعه: اقتصادي
Print Friendly
 
Email This Page

توجه: چنانچه این مطلب با جستجوی شما مطابقت ندارد، حتما مطالب مرتبط را در انتهای مطلب مشاهده نمایید

کلنگ احداث پل بزرگ کاجو در محور نیکشهر- جکیگور به زمین زده شد

به اشتراک بگذارید

با هدف جلوگیری از انسداد محور نیکشهر- جکیگور در زمان وقوع سیلاب کلنگ احداث پل بر روی رودخانه ی کاجودر آخرین روز هفته دولت به زمین زده شد.
به گزارش سرویس اقتصادی آریا، ایوب کرد گفت: به دلیل انسداد مسیر نیکشهر به جکیگور در زمان وقوع سیلاب و قطع راه ارتباطی در این منطقه بعد از مطالعات ژئوپلیتیک،کلنگ احداث پل بزرگ کاجو بر روی رودخانه ی کاجو در ورودی شهر قصرقند به زمین زده شد.
مدیر کل راه و شهرسازی جنوب استان سیستان و بلوچستان افزود: این پل در کیلومتر ۸۸ محور نیکشهر – جکیگور، با ۱۹ دهانه ی ۲۰ متری که به روش پایه شمعی احداث خواهد شد یکی از پل های بزرگ منطقه می باشد که با هزینه ای بیش از ۸۹ میلیارد ریال تاثیر بسیار شگرفی در تغییر چهره و توسعه منطقه نیکشهر، قصرقند و جکیگور خواهد داشت.
وی تصریح کرد: عرض کلی پل ۷/۱۲ متر است که سیستم آن تابلیه، شاهتیرهای طولی و دال بتنی درجا می باشد، فنداسیون آن نیز به صورت شالوده عمیق متشکل از شمع های حفاری شده،بتن مسلح که توسط سرشمع و بتن مسلح با یکدیگر یکپارچه می شوند.
وی بیان کرد: برای هدایت آب از بستر رودخانه به داخل دهانه های پل دیوار های بتنی و حائل در طرفین پل اجرا می شود که خود می تواند تاثیر زیادی در مهار سیلاب های منطقه و مقاومت پل داشته باشد.


خبرگزاری آریا

نظرات

نظرتان را در مورد مطلب کلنگ احداث پل بزرگ کاجو در محور نیکشهر- جکیگور به زمین زده شد بنویسید

تبلیغات اینترنتی
نیازهای روزانه

طراحی سایت حرفه ای
X بستن این باکس