لاریجانی: امیدواریم راه‌حلی برای بهبود وضعیت زاینده‌رود اندیشیده شود

ایران > قانونگذاری– ممتازنیوز:
رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «پیچیدگی‌هایی برای حل مشکل فعلی زاینده‌رود وجود دارد» ابراز امیدواری کرد که در دولت تازه راه‌حل‌هایی در دو سطح استانی و ملی اندیشیده شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) علی لاریجانی در بدو ورود به اصفهان در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی در مورد پیگیری‌های مجلس برای بهبود وضعیت زاینده‌رود اظهار کرد: از قبل نمایندگان استان اصفهان پیگیر این موضوع بودند و دو جلسه هم در دولت قبل در رابطه با وزیر مربوطه داشتیم.

وی افزود: پیچیدگی‌هایی برای حل مشکل زاینده‌رود وجود دارد، البته هم راه‌حل‌هایی هم است که امیدواریم در دوره تازه راه‌حل‌ در سطح استان و ملی مورد مطالعه قرار گیرد تا به نتیجه‌ای برسد.

رییس قوه مقننه همچنین در تشریح اهداف سفرش به اصفهان گفت: در این سفر حرف‌های مدیران استان را می‌شنویم تا بدانیم چه مسائلی در نخستویت است.

وی با بیان این‌که «قرار است در این سفر فاز دوم میدان امام علی(ع) افتتاح شود»، گفت: بنده برای افتتاح فاز نخست این میدان به اصفهان آمده بودم که این کار شورای شهر اصفهان و شهردار برای میدان امام علی کار بسیار ضروریی است که از نظر حل معضلات ترافیکی و مشکلات اجتماعی شهر دارای اهمیت خاصی است.

لاریجانی خاطر نشان کرد: در این میدان یک اثر تاریخی بزرگ مربوط به سلجوقیان دارد که احیای آن یک کار فرهنگی است.

رییس مجلس شورای اسلامی در پایان گفت که ملاقات‌هایی این سفر یک روزه خواهد داشت.


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ