لبنان به شبکه رومینگ اعتباری همراه اول پیوست

۳۰م دیماه ،

با انعقاد قرارداد بین همراه اول و اپراتور(MIC 2 TOUCH )لبنان اولین اپراتور لبنانی به شبکه رومینگ اعتباری همراه اول پیوست.

به گزارش خبرنگار اجتماعیممتازنیوز، با قرارداد منعقد شده میان همراه اول و اپراتور (TOUCH) لبنان، مشترکان اعتباری هر دو اپراتور می توانند از مزایای یک ارتباط بین المللی استفاده کنند.
براساس این گزارش پس از ۴۷ اپراتور از کشورهای عربستان، عراق، ترکیه، اندونزی، مالزی، هنگ کنگ، هندوستان، سوریه، پاکستان، امارات متحده عربی، کویت، گامبیا، افغانستان، مصر، آذربایجان، ارمنستان، تاجیکستان، ازبکستان، اتریش، آلمان، اسلوونی، بلژیک، سوئیس،هلند، قطر، بحرین و روسیه (TOUCH) چهل و هشتمین اپراتور خارجی است که همراه همراه اول جهت برقراری سرویس رومینگ سیم کارت های اعتباری با آن قرارداد همکاری منعقد می کند.
این گزارش حاکیست، همراه اول پیشنهاد کرده است با توجه به اینکه شارژینگ سیم کارت های اعتباری به صورت آنلاین انجام می گردد و مشترکان به منظور مدیریت بهتر هزینه های رومینگ بین الملل در سفرهای خارجی از این سیم کارت استفاده کنند.
همراه اول هم اکنون با ۲۷۱ اپراتور در ۱۱۲ کشور قرارداد رومینگ بین الملل دارد که همگی بطور مستقیم و بدون واسطه منعقد شده اند./ف


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ