لذت رانندگی در پیست با اسباب بازی فوق مدرن!+تصاویر

۲۲ آبان ،

لذت رانندگی در پیست با اسباب بازی فوق مدرن!+تصاویر

عصر خودرو : می‌گویند که تکنولوژی ماشین‌های فرمول یک در حد تکنولوژی هواپیماست، پس بی جهت هم نیست که برای این ماشین‌ها هم مانند هوا پیما شبیه ساز بسازند.

به گزارش تفسیری ممتازنیوز به نقل از عصرخودرو به نقل از فارس،همکاری مهندس های الکترونیک و مکانیک شبیه سازی برای ماشین‌های فرمول یک ساخته که نشستن و رانندگی با آن دست کمی از لذت سواری بر یک خودرو فرمول یک در پیست را ندارد.
این شبیه ساز که بدنه آن کاملاً مشابه با خودروی فرمول یک ساخته شده تا لذت رانندگی و حس واقعی را بیشتر کند، ‌دارای سه مونیتور ۲۳ اینچ مقابل راننده است که نمای پیست را باز سازی می‌کند.
همچنین این وسیله حاوی بلند گوهای پر قدرتی است که می‌تواند صدای واقعی ماشین و پیست را باز سازی کند، از نکات قابل توجه دیگر در مورد این شبیه ساز آینه های آن است که در واقع در آن‌ها نمایشگر های کوچکی تعبیه شده تا نمای پشت ماشین را نشان دهد.
اسباب بازی بزرگ اگر چه بسیار ارزان‌تر از یک ماشین فرمول یک است اما خرید آن کار هرکسی نیست و برای داشتن یک عدد از آن باید ۹۰ هزار پوند پرداخت کرد و البته ۱۲ تا ۱۸ هفته منتظر ماند تا یک ماشین فرمول یک با طرح و نمای سفارشی تحویل گرفت.

دوشنبه ۲۲ آبان   ۹:۴۸

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ