وضعیت ساعت طرح ترافیک و طرح زوج و فرد امروز تهران

در خصوص وضعیت طرح ترافیک امروز تهران به اطلاع می رساند، ساعت طرح ترافیک و ساعت طرح زوج و فرد امروز پنج شنبه ۳۱ مرداد ۹۸ طبق معمول روزهای پنجشنبه از ساعت ۶:۳۰ الی ۱۳ میباشند.

ساعت طرح ترافیک امروز

ورود به طرح ترافیک امروز پنج شنبه ۳۱ مرداد ۹۸ آزاد بوده و این طرح امروز در محدوده همیشگی اجرا نمیشود و فقط طرح کنترل آلودگی هوا اجرا میشود.

در خصوص ساعت طرح زوج و فرد امروز یا همان طرح ترافیک جدید بنابر استعلام گرفته شده از پلیس راهور و با توجه به وضعیت شاخص آلودگی هوای تهران که اکنون در شرایط 75 سالم
آلاینده: PM2.5
قرار دارد، امروز طرح زوج و فرد  که به طرح آلودگی هوا تغییر نام یافته تا ساعت ۱۳ اجرا میشود و ورود به این محدوده بدون توجه به زوج و فرد بودن پلاک، به مدت ٢٠ روز تا آخر شهریور ٩٨ برای تمام خودروها آزاد است.

توجه: طبق اعلام پلیس راهور از امروز فقط طرح کنترل آلودگی هوا ( زوج یا فرد سابق) در روزهای پنج شنبه از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۳ در تهران اجرا خواهد شد و طرح ترافیک اصلی پنجشنبه ها اجرا نمیشود.

با توجه به سوالات شهروندان مبنی بر تغییر ساعت طرح زوج و فرد در تهران به اطلاع می رساند طبق اطلاعیه راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ این طرح در شرایط عادی روزهای هفته از ساعت ۶:۳۰ تا ١٩  اجرا خواهد شد.

برای مشاهده محدوده طرح زوج و فرد و محدوده طرح ترافیک و مکان دوربین ها بر روی عبارت مربوطه کلیک نمایید

خودروهایی که در سامانه تهران من ثبت نام نکرده اند چنانچه در این ساعات وارد محدوده طرح ترافیک شوند، علاوه بر اعمال عوارض توسط دوربین‌ها نیز جریمه خواهند شد.

همچنین خودروهایی که فاقد معاینه فنی باشند و وارد محدوده زوج و فرد شوند نیز توسط دوربین های هوشمند شناسایی و روزانه ۵٠ هزار تومان جریمه خواهند شد.

شهروندان محترم با توجه به نقشه طرح ترافیک از جریمه های ناخواسته جلوگیری کنند

تا این لحظه ۵نظر ثبت شده
 1. مجید عالیخانی گفت:

  امروز ۲۷ آذر ۹۶ مدارس تعطیل شد و طرح زوج و فرد از درب منازل اعلام شد

 2. مهیار گفت:

  سلام . یعنی امروز طرح ترافیک و زوج و فرد از در منازل هستش؟

 3. محمد گفت:

  همینطور که جریمه ها را پیامک میکنند اینجور اخبار هم باید پیامک کنند تا کسی از روی ناآگاهی جریمه نشود

 4. مهرداد گفت:

  طرح برای ماه مبارک رمضان هم به همین منوال خواهد بود؟؟؟

 5. امیر گفت:

  خیلی ممنون از اطلاع رسانی دقیق شما در مورد وضعیت طرح ترافیک تهران

بستن تبلیغ