پربیننده در 30روز
  تعداد نظرات: نظر دهید
منتشر شده در مجموعه: اجتماعي
توجه: چنانچه این مطلب با جستجوی شما مطابقت ندارد، حتما مطالب مرتبط را در انتهای مطلب مشاهده نمایید

وضعیت طرح ترافیک امروز تهران

به اشتراک بگذارید
ممتاز نیوز: جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد از روز چهار شنبه ۲۲ دی ۹۵ تا اطلاع ثانوی اجرای طرح ترافیک در محدوده طرح زوج و فرد لغو خواهد شد.
وی در خصوص زمان طرح ترافیک خاطر نشان کرد: طرح ترافیک تا ساعت ۱۷ و  ساعت طرح زوج و فرد نیز تا ساعت ۱۹ خواهد بود،
بروز رسانی: طبق استعلام انجام شده از راهنمایی و رانندگی تهران، امروز پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ طرح ترافیک تا ساعت ۱۷ بوده و در محدوده زوج و فرد نیز اجرا نمیشود
وی  گفت: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی با توجه به بارش های روزهای آینده انتظار میرود آلودگی هوا کمی کاهش یابد همچنین با توجه به آلودگی هوای تهران و پایداری دما، تا اطلاع ثانوی فروش طرح ترافیک روزانه نیز لغو خواهد شد.
خودروهای فاقد مجوز طرح ترافیک که در این ساعات وارد محدوده طرح ترافیک شوند، توسط دوربین‌ها و همچنین ماموران پلیس راهور جریمه خواهند شد.
عابدی اضافه کرد: همچنین اگر خودروهای غیر مجاز بدون توجه به زوج و فرد بودن پلاک وارد محدوده زوج و فرد شوند توسط دوربینهای کنترلی پلیس و ماموران جریمه خواهند شد. همچنین خودروهای دارای طرح ترافیک هم چنانچه فاقد معاینه فنی باشند و وارد محدوده زوج و فرد شوند نیز توسط دوربین های هوشمند شناسایی و جریمه خواهند شد. شهروندان محترم با توجه به نقشه طرح ترافیک از جریمه های ناخواسته جلوگیری کنند

نظرات

نظرتان را در مورد مطلب وضعیت طرح ترافیک امروز تهران بنویسید

نیازهای روزانه
طراحی سایت حرفه ای