وضعیت ساعت طرح ترافیک و طرح زوج و فرد امروز تهران

در خصوص وضعیت طرح ترافیک امروز تهران به اطلاع می رساند، ساعت طرح ترافیک و ساعت طرح زوج و فرد امروز سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ طبق معمول روزهای عادی از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۹ می باشند.

طرح زوج و فرد امروز

در خصوص ساعت طرح زوج و فرد امروز سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ با استعلام گرفته شده از پلیس راهور و با توجه به وضعیت شاخص آلودگی هوای تهران که اکنون در شرایط 58 سالم قرار دارد، به اطلاع میرساند امروز طرح زوج و فرد از درب منزل اجرا نمیشود و ورود به این محدوده مطابق روزهای زوج برای تمامی خودروهای فرد تا ساعت ۱۹ ممنوع است.

ورود به طرح ترافیک امروز نیز تا ساعت ۱۹ ممنوع است و همچنین این طرح امروز در محدوده همیشگی اجرا شده و به محدوده زوج و فرد گسترش نیافته است.

توجه: طبق اعلام پلیس راهور در سال ۹۷ طرح ترافیک و زوج و فرد از پنجشنبه هفته آینده یعنی ۲ اسفند ۹۷ تا پایان سال ۹۷ از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۱۳ اعمال خواهد شد.

با توجه به سوالات شهروندان در خصوص ساعت طرح زوج و فرد در تهران نیز به اطلاع می رساند طبق اطلاعیه راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ این طرح امروز در شرایط عادی روزهای شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۹ خواهد شد

برای مشاهده محدوده طرح زوج و فرد و محدوده طرح ترافیک و مکان دوربین ها بر روی عبارت مربوطه کلیک نمایید

خودروهای فاقد مجوز طرح ترافیک که در این ساعات وارد محدوده طرح ترافیک شوند، توسط دوربین‌ها و همچنین ماموران پلیس راهور جریمه خواهند شد.

همچنین خودروهای دارای طرح ترافیک هم چنانچه فاقد معاینه فنی باشند و وارد محدوده زوج و فرد شوند نیز توسط دوربین های هوشمند شناسایی و جریمه خواهند شد.

شهروندان محترم با توجه به نقشه طرح ترافیک از جریمه های ناخواسته جلوگیری کنند

تا این لحظه ۵نظر ثبت شده
 1. مجید عالیخانی گفت:

  امروز ۲۷ آذر ۹۶ مدارس تعطیل شد و طرح زوج و فرد از درب منازل اعلام شد

 2. مهیار گفت:

  سلام . یعنی امروز طرح ترافیک و زوج و فرد از در منازل هستش؟

 3. محمد گفت:

  همینطور که جریمه ها را پیامک میکنند اینجور اخبار هم باید پیامک کنند تا کسی از روی ناآگاهی جریمه نشود

 4. مهرداد گفت:

  طرح برای ماه مبارک رمضان هم به همین منوال خواهد بود؟؟؟

 5. امیر گفت:

  خیلی ممنون از اطلاع رسانی دقیق شما در مورد وضعیت طرح ترافیک تهران

X