لیلا اوتادی : شاید در فیلم جدید اصغر فرهادی حضور داشته باشم

ممتازنیوز:

311231231231231233123123

لیلا اوتادی که چندی پیش عکس هایی از او و اصغر فرهادی در یکی از جشنواره های خارجی منتشر شد از احتمال همکاری با این کارگردان شناخته شده خبر داده است.

بازی در فیلمی که فرهادی فیلمنامه اش را نوشته

این بازیگر در گفت وگویی با «خانواده سبز» در این خصوص گفته است: هر دوی ما در این جشنواره حضور داشتیم و در آنجا با هم ملاقات کردیم. راستش صحبت هایی با هم داشتیم اما این صحبت ها ارتباطی با فیلم های اخیر او نداشت و در مورد فیلمنامه ای مجزا که نوشته آقای فرهادی بود صحبت کردیم. شاید اتفاق همکاری هم بین ما بیفتد که این موضوع قطعا برای من باعث افتخار است.

اجازه ساخت «شیطان شلوار لی می پوشد» ارتباطی با کاسه ساز ندارد

اوتادی همچنین درباره سرانجام و تکلیف فیلم پر حاشیه «شیطان شلوار لی می پوشد» توضیح داده است: الان ماجرا به اینجا رسیده که من باید ۲۵میلیون تومان پرداخت کنم تا در مقابل آقای کاسه ساز به صورت کتبی اجازه ساخت این فیلم را به من بدهند، در صورتی که اجازه دادن یا ندادن ساخت این فیلم چیزی نیست که اصولا ارتباطی به ایشان داشته باشد! حالت دیگر هم این است که می گویند آقای کاسه ساز این فیلمنامه را به قیمت ۲۵میلیون تومان از من خریداری کنند و خودشان برای ساخت این فیلم تصمیم بگیرند، که در این مورد هم باز من رضایت ندارم چون من این فیلمنامه را چهار سال پیش به مبلغ ۱۰میلیون تومان خریدم و اصولا طرح آن پیشنهاد خودم بود و نمی خواهم آن را بفروشم.

سلب اطمینان سرمایه گذار را فراری داد

وی در باره توافق و ادعای کاسه ساز توضیح داده است: طبق توافقی که بین ما صورت گرفت، قرار بود من برای ساخت فیلم سرمایه گذار بیاورم و ایشان در مقابل اجازه دهند ما از کارت تهیه کنندگی شان برای ساخت فیلم استفاده کنیم. ایشان به سرمایه گذار معرفی شده از سوی من گفتند برآورد ما برای ساخت این فیلم یک میلیارد تومان است و در مقابل هم هیچ قبض و رسیدی هم از هزینه ها ارائه نمی کنیم! این شروع یک بحث بین آقای کاسه ساز و شخص سرمایه گذار بود که در نهایت باعث شد سرمایه گذار را به دلیل سلب اطمینانی که از او شده بود از دست بدهیم. فکر می کنم نه تنها من، بلکه دیگر هیچ کس با آقای کاسه ساز کار نخواهد کرد.

با هر دستمزدی که بخواهم در این فیلم بازی خواهم کرد

اوتادی در پایان گفته است: من به کسی پول زور نداده و نخواهم داد. ایشان اگر برگه ای می آورند که نشان می داد در مدت یک هفته ای که ما برای ساخت این فیلم با هم توافق کرده بودیم ایشان هزینه ای را متقبل شده، من قطعا برای رعایت بحث حلال و حرام این پول را تقدیم ایشان می کردم اما وقتی هیچ قراردادی وجود نداشته و ایشان هیچ هزینه ای در این یک هفته نکرده اند من به چه دلیلی باید ۲۵میلیون تومان برای ایشان پرداخت کنم؟ من در آخرین صحبتی که با تحادیه تهیه کنندگان داشتم اعلام کردم که ایشان می توانند ۲۵میلیون تومان بپردازند و فیلمنامه را بخرند اما از آنجایی که طبق حکم اتحادیه این فیلم فقط با حضور من(به عنوان بازیگر) باید ساخته شود، من با هر دستمزدی که بخواهم در این فیلم بازی خواهم کرد

 

ذره بین : این شلوار لی نگاه کنید چه دردسری شده برای خودش!

 

شبکه ایران


اخبار ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن