مایکروسافت خدمات فیس‌بوک را مسخره کرد

۲۰فروردین۱۳،

یکی از مدیران مایکروسافت با تمسخر بعضی طرح های ابتکاری تازه فیس بوک آنها را قدیمی و مربوط به دو سال قبل دانسته است.
به گزارش فارس به نقل از پی سی ورلد، فیس بوک به تازگی صفحه خانگی تازهی راه اندازی کرده و مجموعه ای از برنامه های همراه را برای گوشی های آندروید عرضه کرده است.
برخی ناظران معتقدند فیس بوک به دنبال عرضه سیستم عامل خاص خود است و همین مساله نگرانی شرکت مایکروسافت و درگیری لفظی آن با فیس بوک را سبب شده است، البته مدیران فیس بوک می گویند برنامه های تازه آنها با هدف تسخیر گوشی های همراه صورت گرفته است.
یکی از سخنگویان مایکروسافت می گوید بعد از ملاحظه امکانات تازه فیس بوک تصور کرده که ارائه خدمات یاد شده دروغ ۱۳ فیس بوک است. چون ظاهر آنها قدیمی و یادآور عرضه سیستم عامل ویندوز فون در سال ۲۰۱۱ بوده است.
به گفته فرانک شاو وقتی مایکروسافت در آن زمان طراحی سیستم عامل یاد شده را آغاز کرد همان ایده هایی را در نظر داشت که مدیران فیس بوک هم اکنون از آن سخن می گویند. منظور آن است که باید به اشخاص بیش از خود گوشی ها و برنامه های آنها اهمیت داد.
شاو همچنین به سیستم عامل آندروید شرکت گوگل هم حمله کرد و این سیستم عامل تلفن همراه را پیچیده توصیف کرد. به دنبال این انتقادها بعضی صاحب نظران هم گفته اند حسادت مایکروسافت به فیس بوک عامل این نوع اظهار نظرهاست.


iTanalyze.ir
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *