متفاوت ترین موتورسیکلت دنیا +عکس

“پاندور” دارای چرخ های کروی است که تمام انرژِی این موتور ار تامین می کند زیرا از مواد مغناطیسی ساخته شده همچنین بدنه موتور کاملا باریک طراحی شده است.

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران،  موتور سیکلت یکی از پرکاربردترین وسیله های نقلیه در تمام دنیاست که افراد زیادی از آن استفاده می کنند. این وسیله هر ساله افراد زیادی را جا به جا کرده و بسیاری دیگر را به کام مرگ می کشاند البته طراحان روند تولید این وسیله را به سمتی ایمن تر سوق داده اند.

“لوسیان پاپوسیو” چندی پیش یک موتورسیکلت خاص را رونمایی کرد که از نظر منتقدان بسیاری به متفاوت ترین موتور دنیا تبدیل شده است. در این موتور سیکلت شما نمی توانید هیچ یک از المان های امروزی مانند باک های بزرگ یا چرخ های کوپک را نخواهید دید.

“پاندور” دارای چرخ های کروی است که تمام انرژِی این موتور ار تامین می کند زیرا از مواد مغناطیسی ساخته شده است همچنین بدنه موتور کاملا باریک و ساخته شده از سبک ترین مواد اولیه است و با توجه به سلیقه راننده تغییر خواهد کرد.

بخش بدنه که کاملا تغییر پذیر است به طوری که موتور در حالت خاموش هیچ وسیله اضافی روی بدنه خود ندارد و همه آن ها را پنهان می کند. همچنین بخش راننده به قدری شیک طراحی شده است که شبیه به خودروهای چند صد میلیون دلاری شده است. سال ساخت این موتور سیکلت زودتر از ۲۰۲۹ نخواهد بود.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن