مثلث عطاران، تنابنده، مهرانفر در گینس + عکس

مثلث عطاران، تنابنده، مهرانفر در گینس + عکس

محسن تنابنده بازیگر توانمندی که با قدرت گریم شدن بالای خود در هر کاری با ظاهری متفاوت کار می کند این بار در مقام کارگردان اولین فیلم سینمایی خود را به نام گینس می سازد.

محسن تنابنده بازیگری که بیشتر مردم وی را با نام نقی در سریال پایتخت یاد می کنند در اولین تجربه کارگردانی سینمایی خود اثری با عنوان گینس  را می سازد؛ فیلمی که رضا عطاران یکی از نقشهای اصلی آن را بازی خواهد کرد.تنابنده که چند سالی بود به دنبال ساخت اولین اثر خود در مقام کارگردان بود و البته که اتودهایی هم در آثاری چون  لامپ ۱۰۰ و  پایتخت  زده بود پروانه ساخت اثری به نام گینس را گرفته و هفته آینده آن را کلید خواهد زد.

محسن تنابنده

تهیه کننده فیلم گینس سعید ملکان است که بیشتر به عنوان گریمور شناخته میشود اما در سالهای اخیر کوشیده در عرصه تهیه کنندگی هم تجربیاتی کسب کند.حسن زاهدی صدابردار  گینس  است، مرتضی غفوری مدریریت فیلمبرداری کار را برعهده خواهد داشت و تنابنده که فیلمنامه را نیز خودش نوشته نقش اصلی را ایفا خواهد کرد.

نقش روبروی تنابنده را عطاران برعهده دارد و این فیلم یک بازیگر اصلی دیگر هم خواهد داشت که به احتمال زیاد احمد مهرانفر است و به نحوی در رأس آن یک مثلث بازیگری قرار دارد.

اولین نماهای  گینس  ظرف هفته آینده در باقرشهر ورامین و در یک پرورشگاه شترمرغ کلید خواهد خورد. شنیده ها حکایت از آن دارند که  گینس  اثری است کاملا جدی که با آنچه پیشتر از تنابنده بازیگر دیده بودیم شباهت ندارد. 

ممتاز نیوز
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ