مجری زن پرسپولیسی: بعضی هنرمندان مجبور شدند از اینستاگرام برنتاریخ انتشار: ۱۷ April 2016 | 1:30 pm

گلایه مجری زن پرسپولیسی از فحاشی ها!

گوینده اخبار شبکه خبر تلویزیون اعلام کرد: «بعضی ها کاری کردند که یه عده از هنرمندان مجبور شدند صفحه شون رو ببندن و از اینستا برن!»

گلایه مجری زن پرسپولیسی:

المیرا شریفی مقدم که پیش از دربی ۸۲ اعلام کرد هوادار تیم فوتبال پرسپولیس است و پس از برد ۴ بر ۲ تیم محبوبش هم به هواداران تبریک گفته بود، نسبت به فحاشی ها در صفحات اجتماعی انتقاد کرد.

وی در صفحه اجتماعی خود نوشت: «هر مسابقه ای برد و باخت داره که اگه نداشته باشه اصلا مسابقه نیست، رقابت نیست و کسی هم هدفی برای انجامش نداره. بازیکنان هر تیم برای رسیدن به پیروزی میرن تو میدون تا دل هوادارانشون رو شاد کنن. آخر بازی یه عده شادند و یه عده غمگین. کری خوانی و تشویق و حمایت های قبل هر بازی اگه نباشه که اصلا حس رقابت به وجود نمیاد تا بازیکنی به خاطرش عرق بریزه…

دو روزه تمام فضای مجازی پر شده از فحش و ناسزا و بی احترامی… به خاطر یه مسابقه که آخرش فقط غم و شادیش به مردم میرسه و نه هیچی دیگه.

بعضی ها کاری کردند که یه عده از هنرمندان مجبور شدند صفحه شون رو ببندن و از اینستا برن!! چرا فکر می کنید کسی نباید هوادار تیم محبوبش باشه؟ چرا نباید اعلام کنه؟ اگه بگه از تیم شما خوشش میاد همه چیز حله؟ متاسفم که جنبه و ظرفیت هیچی رو نداریم.»

گردآوری:گروه ورزش ممتاز نیوز
momtaznew.com/sport
منبع:jamnews.ir

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *