مجمع شرکت سایپا لغو شد

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

 مجمع شرکت سایپا لغو شد

مجمع شرکت سایپا لغو شد

ممتازنیوز: در حالی که قرار بود مجمع یکی از دو خودرو ساز بزرگ در روز ۳۰ تیر ماه برگزار شود، این مجمع به دلایل مختلف لغو شد.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از ایسنا، در حالی که قرار بود مجمع یکی از دو خودرو ساز بزرگ در روز ۳۰ تیر ماه برگزار شود، این مجمع به دلایل مختلف لغو شد.
شرکت سایپا با ارسال اطلاعیه‌ای به سازمان بورس از لغو برگزاری مجمع این شرکت و برگزاری آن در تاریخ نامشخص خبر داد.
بر این اساس هیات مدیره شرکت خودرو سازی سایپا اعلام کرد که پیرو آگهی منتشر شده در ۱۸ تیر ماه در خصوص دعوت به مجمع عادی شرکت در روز ۳۰ تیر ماه،این مجمع در این تاریخ برگزار نشده و زمان و مکان برگزاری مجمع عادی و تصمیم گیری در خصوص دستور جلسات به مجامع بعدی که تاریخ آن متعاقبا اعلام می‌شود، موکول می‌شود.
به نظر می‌رسد مجمع شرکت سایپا به دلیل زیان این شرکت و نبودن سودی برای تقسیم لغو شده باشد زیرا صنعت خودرو از سال گذشته تاکنون با مشکلات زیادی دسته و پنجه نرم کرده و ابهامات به وجود آمده در خصوص قیمت گذاری خودرو، افزایش نرخ ارز، بلاتکلیفی تولید کنندگان و مصرف کنندگان، کاهش تولیدات شرکت در کنار اعمال تحریم‌های جدید موجب شد تا شرکت‌های خودرو سازی حاضر در بورس تهران با زیان‌های هنگفتی مواجه شوند به طوری که پیش بینی می شود ایران خودرو و سایپا امسال سودی برای تقسیم در مجامع خود نداشته باشد.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ