مجوز اجرای کنسرت محمدرضا لطفی در بابلسر صادر نشد!

مجوز اجرای کنسرت محمدرضا لطفی در بابلسر صادر نشد!

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی آوای شیدا،تور موسیقی محمدرضا لطفی که از ۲۵ شهریور ماه در شهر ساری آغاز شده و قرار بود در چهار شهر استان مازندارن به صحنه رود به دلیل نگرفتن مجوز در شهر بابلسر لغو شد.
محمدرضا لطفی در توضیح لغو کنسرت خود در بابلسر گفت: گروه ها همنوازان شیدا از ۷ ماه پیش تدارک یک تور موسیقی برای استان مازندران دیده بودند و با اینکه برگزار کنسرت در شهرستان ها توجیه اقتصادی ندارد ولی موظف به برگزاری این کنسرت شد.
وی با اشاره به اینکه دراین تور قرار بود در شهرستان بابل نیز اجرا داشته باشند، افزود: شهر بابل از نظر برگزاری کنسرت شهری است که حاشیه های زیادی دارد و امکان برگزار کنسرت در آن بسیار سخت است.اما شهر ساحلی بابلسر همواره بدون مشکل کنسرت هایش را برگزارمیکرد و مردم درآرامش به کنسرت می رفتند.
این آهنگساز و نوازنده تار از برخورد رئیس اداره ارشاد بابلسر انتقاد کرد و اظهار داشت: متاسفانه مدیر اداره ارشاد بابلسر درآخرین روزهای مانده به کنسرت، ازدادن مجوزخودداری کرد.

سرپرست گروه موسیقی همنوازان شیدا با تاکید بر این موضوع که بیش از۴۵ سال برای هنر موسیقی این مملکت زحمت کشیده است،خاطرنشان کرد: همواره تلاش کرده ام به تنومند شدن درخت موسیقی و آواهای ایران زمین کمک کنم اما دریغ از حمایت های کوچک! به نظرم مسئولان باید رسیدگی های لازم را برای برطرف کردن این مشکل بزرگ در شهرستان ها انجام دهند.
گفتنی است، محمدرضا لطفی به همراه گروه موسیقی همنوازان شیدا به خوانندگی علیرضا فریدون پور۲۵ الی ۲۷ شهریور در شهرساری به صحنه می رود.
این آهنگساز و نوازنده تار همچنین ۲۹ الی ۳۱ شهریور در شهرستان آمل یکم الی ۳ در شهرستان قائم شهر کنسرت خواهد داد و قرار بود ۵ الی ۷ مهرماه در بابلسر به صحنه رود که که مجوز آن لغو شد.
پایان مطلب/
 


شبکه ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ