محامدی با ˝تیغ و استخوان˝ به چهارسو می‌آید

گردآوری شده در گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری ممتازنیوز

منیژه محامدی از اجرای تازهترین اثرش با عنوان ˝تیغ و استخوان˝ خبر داد.

منیژه محامدی دربارهٔ این نمایش به خبرنگار تئاتر ممتاز نیوز گفت: “تیغ و استخوان” را براساس نمایشنامه “ترکه‌ها و استخوان‌ها” نوشته دیوید ریب به روی صحنه می‌آورم.

وی در ادمه افزود: “تیغ و استخوان” که مراحل نهایی تمرین خود را می‌گذراند ،از اول آبان در تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر بروی صحنه می‌رود و موضوع آن دربارهٔ جنگ ویتنام و ماجرای پسری است که از جنگ بازگشته است.

سرپرست گروه تئاتر” پیوند” دربارهٔ ترکیب اعضای گروه گفت: اعضا همان اعضای گروه پیوند می باشند. محمد اسکندری ، مهوش افشار پناه محمد نادری، دانیال خجسته و دنیا نصر بازیگران نمایش می باشند و طراحی صحنه را امیر حسین دوانی برعهده دارد.  موسیقی این نمایش هم ساخته آرشام مؤدبیان است.همچنین مریم غیورزاده به عنوان مدیر اجرا و طراح لباس با اجرای این نمایش همکاری دارد. دستیار کارگردان، مدیر تولید و برنامه ریز این نمایش هم آرشام مؤدبیان است.

نمایشنامه “ترکه‌ها و استخوان‌ها” نوشته”دیوید ریب” را صمد چینی‌فروشان ترجمه کرده است. 

“ترکه‌ها و استخوان‌ها” دربارهٔ یک خانواده آمریکایی است که پسر بزرگ آنان به سبب حضور در جنگ کور می‌شود. این نمایشنامه به مسایل روحی، روانی و وجدانی این سرباز که تحت تاثیر جنگ قرار گرفته و دیدگاه‌های خانواده او که با مسایل جنگ، سرنوشت مردم ویتنام و مردمی که در جنگ شرکت داشتند در تعارض و تضاد است، می‌پردازد.
 

انتهای پیام/۵۳


آخرین خبرها
ماخذ: هنرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ