محبوب‌ترین ابزارهای موبایلی سال ۲۰۱۲ معرفی شدند

۱۸م دیماه ،

فاوانیوز: سال ۲۰۱۲ بالاخره به پایان رسید و کارشناسان با انجام یک بررسی متوجه شدند کە بازی Angry Birds، ابزار شبکه اجتماعی Facebook و همچنین Instagramm محبوب‌ترین ابزارهای موبایلی بودند کە طی سال ۲۰۱۲ توسط گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی بارگذاری شدند.

سال ۲۰۱۲ بالاخره به پایان رسید و کارشناسان با انجام یک بررسی متوجه شدند کە بازی Angry Birds، ابزار شبکه اجتماعی Facebook و همچنین Instagramm محبوب‌ترین ابزارهای موبایلی بودند کە طی سال ۲۰۱۲ توسط گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های لوحی بارگذاری شدند.

 به گزارش  فاوانیوز به نقل از ایستنا؛  در سالی کە گذشت کاربران به طور میانگین روزانه ۲ ساعت را با ابزارهای موبایلی خود سپری کردند کە این رقم رشد ۳۵ درصدی استفاده از ابزارهای موبایلی نسبت به سال ۲۰۱۱ را نشان داد. بررسی برائ به دست آوردن این آمار و ارقام توسط مرکز Flurry انجام شد و کارشناسان این مرکز در پایان پیش‌بینی کردند کە در سال ۲۰۱۳ میلادی میزان استفاده کاربران جهانی از ابزارهای موبایلی باز هم بیشتر می‌شود.

 Angry-Birds-Windows-Phone-7“کرایگ پالی”(Craig Palli) مدیر شرکت بازاریابی Flurry گفت: «۲۰۱۲ سالی بود کە در آن میزان استفاده از ابزارهای موبایلی در سراسر جهان بسیار افزایش یافت. کاربران در سال قبل اشتیاق فراوانی به در اختیار گرفتن ابزارهای موبایلی نشان دادند و راغب به بازگذاری غالب ابزارهای تازه بودند».

بخش‌هایی از جمله شبکه‌های اجتماعی، رسانه و ابزارهای سرگرمی، ابزارهای ویرایش تصویر و بازی‌ها همچنان بیشترین محبوبیت را نزد کاربران دارند و در این میان پایگاه اینترنتی به‌اشتراک‌گذاری فایل‌های تصویری YouTube و همچنین بازی Angry Birds محبوب‌ترین ابزارهای رایگان در جهان محسوب می‌شوند.

فاوا نیوز
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ