محدودیتهای ترافیکی جاده‌های کشور در تعطیلات آتی اعلام شد

محدودیتهای ترافیکی جاده‌های کشور در تعطیلات آتی اعلام شد

پلیس‌راه کشور محدودیتهای ترافیکی جاده‌های کشور در تعطیلات آتی را اعلام کرد.

به نقل از ایسنا، بر این اساس تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز پنج‌شنبه مورخ ۲۶ مرداد ۹۱ الی ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۳۰ مرداد ۹۱ از محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران ـ سمنان ـ مشهد و بالعکس ممنوع می‌باشد.
محور کرج – چالوس

تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج – چالوس کماکان ممنوع می‌باشد.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ الی ۲۴ روزهای جمعه و دوشنبه مورخ ۲۷ و ۳۰ مرداد ۹۱ از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ از ۱۵ کیلومتر بالای مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

محور هراز

تردد کلیه تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع می‌باشد.
تردد کلیه کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۲۵ مرداد ۹۱ و از ساعت ۶ الی ساعت ۲۴ روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ ۲۵، ۲۶، ۲۷، ۲۸ و ۲۹ و ۳۰ مرداد ۹۱ از محور هراز ممنوع می‌باشد.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۳۰ مرداد ۹۱ از رودهن (مشاء) به سمت آمل ممنوع و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۲۴ از آب اسک به سمت رودهن (مشاء) بصورت یکطرفه می‌باشد.

محور دماوند

تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ روزهای جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ ۲۷، ۲۸ و ۲۹ و ۳۰ مرداد ۹۱ از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع می‌باشد.

محور قدیم رشت – قزوین

تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ ۲۹ و ۳۰ مرداد ۹۱ از محور رشت قزوین و بالعکس ممنوع می‌باشد.

محور آستارا – اردبیل

تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ ۲۹ و ۳۰ مرداد ۹۱ از محور آستارا به اردبیل و بالعکس ممنوع می‌باشد.

محور قدیم ساوه – همدان

تردد کلیه تریلرها و کامیونها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۱ روزهای پنج‌شنبه، شنبه و یکشنبه مورخ ۲۶، ۲۸ و ۲۹ مرداد ۹۱ و از ساعت ۶ الی ۲۱ روز دوشنبه ۳۰ مرداد ۹۱ از ساوه به همدان (از ساوه تا دو راهی قزوین – همدان) و بالعکس ممنوع می‌باشد.

محور زاهدان – زابل

تردد کلیه تریلرها و کامیونها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ الی ساعت ۲۰ روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۹ و ۲۰ مرداد ۹۱ از محور زاهدان – زابل و بالعکس ممنوع می‌باشد.

محور زاهدان – خاش

تردد کلیه تریلرها و کامیونها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۶ الی ۲۱ روزهای شنبه و دوشنبه مورخ ۲۶، ۲۸ و ۳۰ مرداد ماه ۹۱ از محور زاهدان خاش و بالعکس ممنوع می‌باشد.

محور مریوان

تردد کلیه تریلرها و کامیونها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۶ الی ۲۴ روزهای جمعه و یکشنبه ۲۷ و ۲۹ مرداد ماه ۹۱ از سنندج به مریوان و بالعکس ممنوع می‌باشد.


منبع:عصرخودرو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ