محدودیت ترافیکی راه‌ها اعلام شد

گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز

پرشین خودرو: در ‌۲۴ ساعت گذشته کل تردد ثبت‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از یک‌هزار و ۱۶ ترددشمار در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل از آن ۲٫۵ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

به گزارش ممتازنیوز، براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های هوشمند ترددشمار برخط و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر غیر از محورهای مسدود و ممنوع ‌ذکر شده‌ بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به‌روال عادی در جریان است.
در ‌۲۴ ساعت گذشته، کل تردد ثبت‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از یک‌هزار و ۱۶ ترددشمار در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل از آن ۲٫۵ درصد افزایش را نشان می‌دهد.
در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۰ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۷ الی ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۶ الی ۷ صبح صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

محورهای مسدود تا اطلاع ثانوی به دلیل رویدادهای غیرمترقبه
‌محور شمشک – دیزین (جاده اختصاصی حدفاصل پارکینگ بالا تا پارکینگ پایین) واقع در استان البرز، به‌ دلیل بارش برف، تا اطلاع ثانوی مسدود است، البته همه روزه‏ امکان تردد از تهران به محور شمشک تا پارکینگ بالا، از ساعت ۷ لغایت ۱۷، همینطور از کرج به محور دیزین تا پارکینگ پایین، به ‌طور ۲۴ساعته، میسر است.
‌محور شهداد – نهبندان، مقطع واقع در استان کرمان، به دلیل وقوع سیلاب از کیلومتر ۶۰ تا ۷۳ تا اطلاع ثانوی مسدود است.
محور پونل –خلخال، (از سه‌راهی پونل تا ورودی جاده زندانه) مقطع واقع در استان گیلان، به دلیل بارش برف، تا اطلاع ثانوی مسدود است.

ممنوعیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای
به گزارش فارس، محور اصلی قم – گرمسار و بالعکس، واقع در استان‌های تهران‏، سمنان و قم به دلیل تمدید عملیات راهسازی تا مورخ ۳۱/۳/۹۳، مسدود و مسیر جایگزین برای خودروهای سواری آزادراه قم ـ تهران، برای وسایل نقلیه سنگین محور قدیم قم ـ تهران و در ادامه برای همه خودروها، جاده امام‌رضا به سمت پاکدشت و گرمسار خواهد بود.

ممنوعیت تردد به ‌تفکیک یا اولویت وسایل نقلیه
در محور کرمان ـ راین ـ حسین آباد ـ جیرفت (ساردوئیه ـ جیرفت)، واقع در استان کرمان به‌ دلیل مداخله با ترافیک شهری‏ و تردد در جاذبه‌های گردشگری و عبور ۲۳ کیلومتری از مسیر فرعی، تردد خودروهای سنگین و حاملین فرآورده‌های نفتی ممنوع و مسیر جایگزین محور ترانزیت کرمان ـ دهبکری ـ جیرفت، معرفی می‌شود، تردد وسایل نقلیه سواری در محور فوق بلامانع است.


پرشین خودرو |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ