محرومیت مایلی کهن به تشویق تبدیل می‌شود

۲۶م اسفند ،

اسماعیل حسن زاده گفت: ناظر بازی تیم گهر مقابل سپاهان در هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر، آقای نوذر رودنیل گزارش پر ابهامی ارائه داد که بر مبنای این گزارش محمد مایلی کهن سرمربی تیم گهر در پی برخی رفتارهای غیر ورزشی ، زمین بازی را ترک کرد.

به نقل از مهر، وی در همین خصوص افزود: همکاران من در کمیته انضباطی از گزارش مبهم ناظر بازی به گونه ای برداشت کردند که این رفتارهای زشت منتسب به خود سرمربی تیم فوتبال گهر است و حکم به محرومیت یک جلسه ای مایلی کهن دادند.

رئیس کمیته انضباطی تاکید کرد: : درپی این موضوع ، ما ناظر بازی را فراخوانده و درمورد گزارشی که داده بود از وی توضیح خواستیم که وی نیز توضیح داد زمانی که برخی از هواداران تیم گهر در ورزشگاه تختی دورود به تیم حریف و داور توهین کرده و علیه آنها شعار می دادند، سرمربی تیم گهر در یک عمل پسندیده از تماشاگران خواست که به شعارها و توهین های خود خاتمه دهند. بنابراین مایلی کهن وقتی دید تلاش های وی نتیجه ای ندارد به نشانه اعتراض زمین بازی را ترک کرد.

رئیس کمیته انضباطی با تاکید بر اینکه ما به طور رسمی از محمد مایلی کهن عذرخواهی می کنیم، اظهار داشت: روز یکشنبه از عملکرد سرمربی تیم گهر تقدیر خواهیم کرد و یک جلسه محرومیت وی که به اشتباه اعلام شده بود را برطرف و وی را مورد تشویق قرار خواهیم داد.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ