محکومیت اهانت به صحابه پیامبر(ص) توسط سازمان نظام پزشکی

۱۶اردیبهشت،

سازمان نظام پزشکی با صدور بیانیه ای اهانت به مقبره صحابه پیامبر اسلام (ص) را محکوم کرد.

به گزارش گروه علمی باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی نظام پزشکی، دکتر سیدشهاب‌الدین صدر، رییس کل سازمان نظام پزشکی با صدور بیانیه‌ای اهانت به مقبره صحابه پیامبر اسلام (ص) را محکوم کرد.

 متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بار دیگر دستان گناه‌آلود دشمنان، با اهانت به حجر بن عدی، که از پاک‌ترین صحابه رسول گرامی اسلام (ص) بود، حرمت اسلام و پیامبر عظیم الشأن (ص) را خدشه‌دار کرد و قبر مطهر ایشان را شکافته و به پیکر پاک ایشان بی‌حرمتی کرد. این جنایت، حلقه دیگری از زنجیره اهانت‌ها به دین اسلام و پیامبر اعظم (ص) است.

 بدون شک حجربن عدی یکی از صحابی‌های بزرگوار رسول الله (ص) بوده که مختص هیچ یک از مذاهب اسلامی نیست بلکه یکی از مقدسات همه مسلمانان جهان است این جنایت چهره حقیقی این مجرمان را فاش ساخت و نشان داد که اینان نسبتی با اسلام و امت اسلامی ندارند؛ اینان دست پرورده صهیونیست‌ها و دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکا می باشند که در جهت ایجاد تفرقه و نفاق بین مسلمین جهان قدم بر می‌دارند.

جامعه فرهیخته پزشکی کشور ضمن محکومیت این اقدام غیراسلامی و غیراخلاقی، از سازمانهای بین المللی می‌خواهد تا ضمن جلوگیری از جنایات و نسل کشی در مقابل اهانت به مقدسات اسلامی و کلیه ادیان الهی موضعگیری و اقدامات قانونی انجام دهند.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *