محمدی‌گلپایگانی بااشاره به هدف دشمنان در انتخابات:مردم ایران پشتیبان نظام و رهبر خود می باشند

۲۴م دیماه ،

AK5Y0243.jpg

رییس دفتر مقام معظم رهبری گفت: مردم با حضور پرشور و گسترده خود در انتخابات ریاست جمهوری و گوش دادن به فرامین مقام معظم رهبری، توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج‌فارس، حجت الاسلام و المسلمین محمدی‌گلپایگانی با بیان این‌که «دشمنان ایران اسلامی با بسیج امکانات سعی دارند بر انتخابات ریاست جمهوری تاثیر بگذارند»، افزود: دشمنان به انتخابات ریاست جمهوری امید بسته‌اند و سعی دارند در این مقطع، با شبهه‌افکنی مردم را نسبت به انتخابات دلسرد کنند، اما مردم ایران اسلامی نشان داده‌اند پشتیبان نظام و رهبر خود می باشند.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان از هر کوششی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی دریغ نکرده‌اند، اما با حمایت همه‌جانبه مردم از ولایت، کشتی انقلاب اسلامی با هدایت مقام معظم رهبری از طوفان‌های حوادث به سلامت عبور کرده است.

وی یکی از دستاورهای انقلاب اسلامی را احیاء ارزش‌های فراموش شده عنوان کرد و گفت: برپایی نمازجمعه یکی از دستاوردهای نظام است به طوری که در حال حاضر ۷۰۰ نماز جمعه در سراسر کشور برگزار می‌شود که خاری بر چشم دشمنان انقلاب اسلامی ایران است.

رییس دفتر مقام معظم رهبری از خانواده‌ها خواست با تشویق فرزندان خود به شرکت در نمازجمعه، حسینه‌ها و مجالس مذهبی آنان را از انحرافات اجتماعی نجات دهند.

وی با برشمردن دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: با توجه به تحریم‌های گسترده، پیشرفت‌های علمی ایران در عرصه هسته‌یی، جهانیان را به تحسین وا داشته، هرچند که دشمن در پی تبلیغ این نکته است که مکتب اسلام توان مدیریت جامعه را ندارد.

وی که در جمع نمازگزاران جزیره کیش سخن می‌گفت از شرکت گسترده و باشکوه مردم کیش در نمازجمعه ابراز خرسندی کرد و با مقایسه وضعیت جزیره کیش در قبل و بعد از انقلاب گفت: براستی وعده خداوند که در قرآن فرموده: «کره زمین در پایان از آن صالحان است»، محقق می گردد.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *