محمد خرمگاه: امیدوارم برائ بقیه هم باشد/فکر نمی کردم این سهمیه را بگیریم

۰۴م آذر ،

در پی برگزاری بازی خداحافظی برائ فرهاد مجیدی

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران گفت: بازی خداحافظی قدردانی از زحمات پیشکسوتان است امیدوارم برائ بقیه بازیکنان نیز باشد.

محمد خرمگاه پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران در مورد برگزاری دیدار خداحافظی برائ فرهاد مجیدی از سوی باشگاه استقلال تهران به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: تیم فوتبال استقلال تهران مهره های ارزشمندی بسیاری همچون فرهاد مجیدی دارد، مجیدی نیز برائ این تیم زحمت کشیده است و این دیدار خداحافظی می تواند وداع با شکوهی برائ مجیدی باشد.

وی ادامه داد: امیدوارم این دیدارهای نمادین برائ بقیه بازیکنان زحمت کش استقلال انجام شود تا بازیکنان با افتخار از فوتبال خداحافظی کنند.

خرمگاه در مورد پیروزی استقلال مقابل پیکان گفت: برد مقابل پیکان و کسب ۳ امتیاز برائ استقلال ایده آل بود چون می تواند با این امتیازات برائ نیم فصل دوم و کوران مسابقات آماده شود.

وی ادامه داد: در نیم فصل دوم بازی ها سخت تر می گردد و بازیکنان به سبب محرومیت از تیم خارج می شوند و با اضافه شدن جباری و جانواریو می توانیم برائ نیم فصل دوم آماده تر باشیم.

خرمگاه در مورد کسب سهمیه ۳/۵ برائ فوتبال باشگاهی ایران گفت: اصلاً فکر نمی کردم کە فوتبال کشورمان بتواند سهمیه ۳/۵ را به دست بیاورد در حال حاضر موجودیت فوتبالمان ۳/۵ نیست.

وی ادامه داد: البته کمی و کاسته های در فوتبال ایران وجود دارد کە باید به وسیله مدیریت و خصوصی سازی در فوتبال ایران به این کاسته ها پایان دهیم و با اقتدار در فوتبال باشگاهی بدرخشیم خرمگاه خاطرنشان کرد: باید با بازاریابی و خصوصی سازی در عرصه فوتبال از غافله فوتبال آسیا عقب نمانیم و در ضمن باید به فکر سال های آینده باشیم چون سایر کشورها به دنبال پیشرفت در فوتبال آسیا می باشند و ما نیز از این واقعیت ها دور نباشیم و با تجهیز باشگاه های خود به بالاترین سهمیه به دست آوریم./آق


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ