محورهای مسدود امروز

۲۶م دیماه ،

محورهای مسدود امروز

عصر خودرو :محورهای مسدود از سوی مرکز مدیریت راهها اعلام شد.

به گزارش «عصر خودرو »به نقل از باشگاه خبرنگاران از مرکز مدیریت راههای کشور،محور شمشک _ دیزین واقع در استان های البرز و تهران، حد فاصل پارکینگ بالا (دوم) تا پارکینگ پایین (دیزین)، بدلیل بارش برف، تا اطلاع ثانوی مسدود و تردد از شمشک تا پارکینگ بالا و از گچسر تا پارکینگ پایین جهت دسترسی اشخاص بمنظور استفاده از پیستهای اسکی شمشک و دیزین، تا اطلاع ثانوی، همه روزه از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۷ امکان‌پذیر است.

محور پونل ـ خلخال واقع در استان اردبیل بدلیل بارش برف و کولاک و احتمال ریزش، همچنین پیرو مصوبه شورای هماهنگی بحران استان چهارمحال وبختیاری، تردد تریلرها تا روز ۹۲/۱/۱۵از محور بروجن- لردگان، ممنوع است.

محور ملایر-بروجرداز امروزتا۲۷اسفندماه بدلیل عملیات تیرگذاری پل تقاطع راه آهن از ساعت ۱بامداد الی ۵ صبح مسدود خواهد بود و هموطنانی کە قصد تردد از بروجرد به سمت ملایر را دارند از طریق کنار گذر احداثی و رانندگانی کە قصد تردد از ملایر به بروجرد را دارند باید از مسیر ملایر-جوکار-تویسرکان-بروجرد تردد کنند.

تونل شیرین سو در محور قدیم قزوین – رشت واقع در استان قزوین از امروز عملیات تعمیر تاسیسات و تجهیز ات ایمنی از ساعت ۸ الی ۱۵ مسدود خواهد بود و تردد در زمان انسداد از طریق کنار گذر تونل انجام خواهد شد.

آزادراه کرج-تهران واقع در استانهای تهران والبرز‏، بدلیل احداث تقاطع غیر همسطح کاروانسرای سنگی (۲) تا ۱۵ اسفندماه ، از شنبه لغایت سه شنبه از ساعت ۲۳ الی ۴ بامداد روز بعد حدفاصل پل فردیس تا وردآورد مسدود ومحورها قدیم ومخصوص کرج-تهران بعنوان مسیر جایگزین اعلام می گردد.

سه شنبه ۲۶ دى   ۱۷:۵۵

منبع:عصرخودرو
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ