محو شدن همسر جوان رهبر کره + عکس

ری سول جو” که پیشتر خواننده یک گروه موسیقی بوده، در ماه ژوئیه به طور رسمی، همسر کیم جونگ اون، رهبر جوان کره شمالی معرفی شد و در مراسم‌های مختلف رسمی در کنار او ظاهر شد.

عکس

همسر رهبر جوان کره شمالی که چندین بار تصاویر وی از تلویزیون این کشور پخش شده بود، اخیرا مدتی است که از انظار عمومی ناپدید شده و گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است به خاطر عدم استفاده از نشان وفاداری به بنیانگذار کره شمالی بر روی پیراهن خود، دیگر توجهی به او نمی‌شود!

به گزارش ممتازنیوز به نقل از  ایسنا، همه مردم کره شمالی باید از این نشان‌ها که بر روی آن چهره کیم ایل سونگ، بنیانگذار کره شمالی نقش بسته است، استفاده کنند تا وفاداری خود به وی را اثبات کنند.

“ری سول جو” که پیشتر خواننده یک گروه موسیقی بوده، در ماه ژوئیه به طور رسمی، همسر کیم جونگ اون، رهبر جوان کره شمالی معرفی شد و در مراسم‌های مختلف رسمی در کنار او ظاهر شد. اما او به جای استفاده از نشان مذکور از یک سنجاق سینه دخترانه استفاده می‌کرد.

رسانه های کره جنوبی گزارش دادند، بیش از ۴۰ روز است که خبری از ری سول جو نیست. این موضوع گمانه‌زنی‌های بسیاری را ایجاد کرده است از جمله اینکه دیگر به او توجهی نمی‌شود و یا اینکه به خاطر بارداری در انظار عمومی حاضر نمی‌شود.

طبقه بندی: اخبار مهم   |   تعداد بازدید: ۸۹ نفر   |   تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ مهر
برچسب: , همسر جوان رهبر کره, همسر رهبر کره


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن