مخاطبان شبکه سحر، مرهم “جراحت” می شوند

۱۴فروردین۱۳،

بینندگان سیمای اردوی شبکه جهانی سحر، از ابتدای نوروز سال ۹۲ شاهد پخش مجموعه تلویزیونی “جراحت” از این شبکه می باشند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شبکه جهانی سحر، فرزاد مشعوف مدیریت دوبلاژ این مجموعه ۲۷ قسمتی را به زبان اردو بر عهده داشته است.

ترجمه متون این سریال توسط قمر عباس و ویراستاری آن توسط حسن عباس زیدی انجام شده است و صداپیشگانی همچون قمر عباس (بزرگ)، حسن عباس زیدی (اسماعیل)، زهرا زیدی (لطیفه- خانم سهرابی)، اظفر کاظمی (کامیار)، فائزه زیدی (انسی)، ناهید انوری (افسر)، حسن زیدی (امیرحافظ)، فاطمه زیدی (اکرم) و … به گویندگی در آن پرداخته اند.

صدابرداری این مجموعه نیز توسط فرزاد مشعوف انجام شده است.

“جراحت” به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی به روایت داستان زندگی خانوادگی پیرزنی به نام لطیفه و دو پسرش بزرگ و اسماعیل می پردازد. بزرگ فرزند ارشد لطیفه چهار سال پیش در پی خواندن خطبه عقد خانگی و بی سر و صدا دخترش اکرم را به عقد برادر زاده اش امیرحافظ درآورده است و این دو خانواده دارای روابط نزدیک و صمیمانه ای می باشند تا اینکه بروز ماجراهایی منجر به پیدایی مسایلی بین دو خانواده می گردد و …

از جمله بازیگران این مجموعه می توان امین تارخ، ثریا قاسمی، علی عمرانی، آتنه فقیه نصیری، مهوش صبرکن، محمد عمرانی، رامین راستاد، لیلا بلوکات، هستی مهدوی فر، یاسر جعفری، میلیشیا مهدی نژاد و کریم اکبری مبارکه را نام برد.

هر روز به مدت ۴۰ دقیقه از ساعت ۱۶:۴۵ به وقت تهران روی آنتن کانال ۲ شبکه سحر می رود./ص


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ