مدیرعامل استقلال، قلعه‌نویی را از عزا درآورد/ فتح‌الله‌زاده: بمبی نمانده که نترکانده باشیم

به گزارش تفسیری ممتازنیوز به نقل از خبر گزاری ایسنا در تاریخ ۴ شنبه ۱۷ آبان ۹۱،

80-37.jpg

مدیرعامل باشگاه استقلال پس از حضور در کمپ استقلال و در آوردن پیراهن مشکی قلعه‌نویی گفت که امیدوار است این مربی در لباس تازه موفق‌تر از قبل عمل کند.

به گزارش تفسیری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی فتح‌الله‌زاده که برای درآوردن پیراهن مشکی امیر قلعه‌نویی پس از چهلم مادرش در کمپ استقلال حاضر شده بود، در جمع خبرنگاران گفت: خدا مادر امیر قلعه‌نویی را رحمت کند. ما وظیفه داشتیم که بیاییم و از او خواهش نمودیم که جامه سیاه را از تن خارج آورد و لباس شادتری بپوشد. مطمئنا مادران علاقه‌ دارند که بچه‌هایشان را در لباس شاد ببینند. امیدوار هستم که امیر قلعه‌نویی در لباس تازه هم موفق‌تر از قبل کار خودش را انجام دهد.

وی درباره مشکلات مالی استقلال گفت: چک‌هایی که به بازیکنان داده‌ایم وصول شده است مگر اینکه چک‌هایی دست آنان باشد که هنوز موعد‌شان فرا نرسیده است. بخشی از پیش‌پرداخت‌ها را داده‌ایم و تلاش می‌کنیم تا بخش‌های دیگر قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم. البته مشکل مالی فقط برای استقلال نمی باش اما چون حساسیت نسبت به استقلال و پرسپولیس بیشتر است، این مسئله بیشتر مطرح می‌شود.

وی درباره بازگشت جانواریو نیز گفت: جانواریو صبح به ایران رسیده و به دفتر من آمد و مبلغی که قرار بود به او بدهیم و حقش بود و به تعویق هم افتاده بود را پرداخت نمودیم و رفت تا امروز را استراحت کند.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره توزی نیز گفت: همان موقعی که گفت می‌خواهد برود ما هم اعلام نمودیم که آماده‌ایم قراردادش را فسخ کنیم و حالا آماده‌ایم که بیاید این کار را انجام دهیم.

فتح‌الله‌زاده درباره عماد رضا نیز گفت: ما میزان مالیات او را بررسی می‌کنیم و اگر در حدی باشد که بتوانیم مالیاتش را پرداخت کنیم این کار را می‌کنیم و به جز مشکلات مالیاتی مانع دیگری بر سر راه نمی باش.

وی درباره اینکه گفته می‌شود عماد رضا باید از سپاهان رضایت‌نامه بگیرد؟ گفت: بحث رضایت‌نامه نمی باش بلکه تنها مشکل مالیاتی است و فردا پس فردا مشخص می‌شود که مالیات او چقدر است.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره خریدهای باشگاه پرسپولیس نیز گفت: بمبی نمانده است که ما بترکانیم. ما پیشا بمب‌هایمان را ترکاندیم و به همین سبب است که صدر جدولیم. بمب اصلی ما امیر قلعه‌نویی بود و امروز هم می‌بینید که با وجود او با یک بازی کمتر در صدر جدول قرار داریم. پرسپولیس نیاز به بازیکن دارد و باید کمبودهایش را برطرف کند.

وی با بیان اینکه درباره کیفیت بازیکنانی که قرار است به پرسپولیس بپیوندند اظهارنظر نمی‌کند، گفت: نمی‌توانم نظر بدهم چون یکی از آن دو بازیکن چند وقتی است که بازی نکرده و سال قبل هم در ۱۱ بازی تنها یک گل به ثمر رسانده‌. آن‌ها نام‌های بزرگی می باشند ولی باید بیایند و کیفیت‌شان را دید.

فتح‌الله‌زاده درباره ساموئل نیز گفت: او یکی از بهترین بازیکنان ما است و قصد فروش او را نداریم. اگر قرار بود جابه‌جایی کنیم روی این مسئله فکر می‌کردیم اما فعلا این مهم هم منتفی شده است.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ