مدیر جوان صداوسیما در خارج از کشور/ فردی که بلافاصله بعد از استخدام مدیرعامل شد

داماد یکی از استانداران کشور که در حال حاضر حدود ۳۵ سال سن دارد، اخیرا در این سازمان استخدام شد و بلافاصله بدون داشتن سابقه مدیریتی به یکباره مدیرعامل یکی از مراکز حساس صداوسیما شده است

گروه سیاسی – چند روز قبل بولتن نیوز در خبری با عنوان “حیف و میل بیت المال به بهانه های واهی ” دربارهٔ تخریب فضای سبز در رسانه ملی از این پشت پرده این موضوع اطلاع رسانی کرد.

اما این بار از این سازمان خبر می رسد که مدیرعامل جوان یکی از مراکز مهم صداوسیما به همراه خانواده خود به مسافرت خارج از کشور رفته و مراجعات مردمی بی پاسخ ماند.

به گزارش ممتاز به نقل از خبرنگار بولتن نیوز، در راهروهای صداوسیما شنیده شد که داماد یکی از استانداران کشور که در حال حاضر حدود ۳۵ سال سن دارد، اخیرا در این سازمان استخدام شد و بلافاصله بدون داشتن سابقه مدیریتی به یکباره مدیرعامل یکی از مراکز حساس صداوسیما شده است.

وی هفته قبل به همراه خانواده خود به خارج از کشور مسافرت کرد و عدم حضورش در سر کار سبب اخلال در کارها شد.

در همین راستا یکی از مراجعه کنندگان که برای پیگیری خود به اداره مذکور مراجعه کرد، مسئولین حاضر در اداره عنوان داشتند که جناب آقای مدیرعامل در خارج تشریف دارند.

این مراجعه کننده به خبرنگار ما گفت: عدم حضور این مدیرعامل مذکور در سر کارش سبب اخلال در کارها شده و ما باید منتظر باشیم تا وی از سفر خارج برگردد.
 


بولتن نیوز | bultannews.com
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ