مدیر عامل تازه سازه گستر معرفی شد

۲۳فروردین۱۳،

مدیر عامل تازه سازه گستر معرفی شد

طی مراسمی با حضور مهندس مدنی مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا و جمعی از معاونان ارشد گروه، مهندس عباس شهریاری افشار به عنوان مدیر عامل تازه شرکت سازه گستر معرفی شد.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از سایپانیوز، در این مراسم مهندس مدنی ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: شرایط فعلی حاکم بر اقتصاد و صنعت کشور شرایط خاصی است که باید با شکیبایی و تلاش بر این مشکلات پیروز شویم.
وی افزود: هدف ما از ابتدا برگرداندن وضعیت تولید به حالت عادی بود. زیرا کاهش و ثبات قیمت مستلزم آن است که تولید با حداکثر ظرفیت انجام شود و در این راستا زنجیره تأمین نقش بسیار حیاتی ایفا می کند. 
مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: شرکت های سازه گستر و مگاموتور نقش محوری در زنجیره تأمین دارند که باید با مدیریت دقیق مانع از بروز مشکلات در خصوص زنجیره تأمین شوند. 
وی در پایان عباس شهریاری افشار را به عنوان مدیر عامل تازه شرکت سازه گستر معرفی و از خدمات احمد رجبی مدیر عامل سابق این شرکت تشکر و قدردانی نمود.
شایان ذکر است مهندس شهریاری کارشناس ارشد MBA بوده و حضور در شرکت های ساپکو، سازه گستر و پلاسکو کار را در کارنامه کاری خود دارد و پیش از این عضو موظف هیئت مدیره شرکت سازه گستر سایپا بوده است.

شنبه ۲۴ فروردین   ۱۷:۵۶

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ