مراسم تحلیف؛ میهمانان هنوز مشخص نشده

ایران > قانونگذاری– ممتازنیوز:
یک عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید براینکه اسامی مطرح شده به عنوان ضروریانان مراسم تحلیف تنها گمانه‌زنی است، گفت که تاکنون تصمیم‌گیری در مورد ضروریانان مراسم تحلیف اتخاذ نشده است.

شریف حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، در واکنش به انتشار یافتن خبرهای در خصوص ضروریانان مراسم تحلیف، گفت: در مورد اینکه قرار است چه کسانی در این مراسم حضور داشته باشند هنوز تصمیم‌گیری نشده است و این موضوع در جلسات بعدی کمیسیون مشترک مجلس و تیم آقای روحانی مورد بررسی قرار می‌گیرد، از این رو هرچه گفته شده تنها گمانه‌زنی و شایعات است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: تعیین ضروریانان مراسم تحلیف منوط به تصمیم‌گیری در جلسه مشترک مجلس با تیم آقای روحانی است که در این رابطه مطمئنا هماهنگی و تعامل لازم صورت می‌گیرد، طبیعتا از طرف تیم رئیس جمهور منتخب اشخاصی به عنوان ضروریان معرفی می‌شوند که در جلسات مشترک در این رابطه تصمیم‌گیری خواهد شد.

این عضو هیات رئیسه مجلس همچنین در مورد ضروریانان خارجی مراسم تحلیف نیز گفت که این کار توسط وزارت امورخارجه انجام می‌شود و این وزارتخانه مسئول دعوت ضروریانان خارجی است.

حسینی همچنین در مورد ساعت برگزاری مراسم تحلیف گفت: تاکنون تصمیم‌گیری خاصی در این رابطه نشده است طبیعتا اینکه مراسم صبح یا بعداز ظهر برگزار شود در جلسات آتی مشخص شده و آن را اعلام می‌کنیم.

به گفته وی تمام برنامه‌ریزی‌های انجام شده در این رابطه دقیق است و تعامل بسیار خوبی بین مجلس و تیم آقای روحانی انجام می‌شود.

حسینی یادآورشد که از طرف مجلس افراشته معاون اجرایی و تعدادی از مدیران کل مجلس درجلسات مشترک با تیم آقای روحانی رئیس جمهور منتخب حضور دارند و کمیته‌هایی نیز در ذیل آن تشکیل شده است، این جلسات به صورت منظم در حال برگزاری است.


RSS
منبع:همشهری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ