مربیان تایلندی برای هدایت تیم‌های ملی سپک تاکرا به ایران می آیند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، محمد علیپور در این خصوص اظهار داشت: خوشبختانه نشست مفیدی در بانکوک با رییس کنفدراسیون سپک تاکرای آسیا داشتیم که وی ضمن ابراز خوشحالی از علاقه مندی به این رشته مهیج در ایران، قول مساعد داد تا برای اعتلای سپک تاکرا در کشورمان، همکاریهای لازم را با ما صورت دهد.

رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی اضافه کرد: در این جلسه، از عبدالحلیم بن قادر در خواست شد تا بمنظور ارتقای سطح دانش مربیان و بازیکنان، مربیان مرد و زن تایلندی برای هدایت تیمهای ملی آقایان و بانوان کشورمان به تهران سفر کنند که خوشبختانه رییس کنفدراسیون سپک تاکرای آسیا با پیشنهاد ما موافقت به عمل آورد و مقرر شد، این موضوع با مساعدت این کنفدراسیون عملی شود.

وی گفت: سپک تاکرا در شرق آسیا از جایگاه رفیعی برخوردار است و تعامل ما با آنها در پیشرفت این رشته پرطرفدار، موثر واقع خواهد شد.

علیپور در ادامه گفت: حضور مربیان تایلندی در کشورمان، بطور قطع برای تیمهای ملی سپک تاکرای ما بسیار آموزنده و مفید خواهد بود.

وی همچنین گفت: از بن قادر برای سفر به تهران دعوت شد تا در خصوص زمینه های بسط و توسعه سپک تاکرا در کشورمان، مذاکرات خود را ادامه دهیم و تفاهم نامه های بیشتری را باهم داشته باشیم.

علیپور در پایان اظهار داشت: شرکت در بازیهای آسیایی ۲۰۱۴ کره جنوبی برای سپک تاکرای کشورمان، حائز اهمیت است و ما تلاش می کنیم این رشته در این بازیهای معتبر، حضوری موثر داشته باشد.

شایان ذکر است در این نشست که پیش از شروع مسابقات جهانی تایلند در بانکوک برگزار شد، سهراب آزاد رییس انجمن سپک تاکرای کشورمان نیز حضور داشت.

مسابقات سپک تاکرای قهرمانی جهان از روز دوشنبه هفته جاری در شهر بانکوک آغاز خواهد شد که تیمهای ملی آقایان و بانون ایران در آن حضور یافته اند.


MehrNews Rss Feed

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *