مرحله آخر اردوی تیم ملی کاراته فردا برگزار می شود

۲۱ آبان ،

آخرین مرحله اردوی امادگی تیم ملی کاراته اعزامی به مسابقات جهانی پاریس فرانسه فردا دوشنبه ۲۲ ابان در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار می شود.

به گزارش تفسیری گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران به نقل از سایت فدراسیون کاراته ، آخرین مرحله اردوی آمادگی در حالی از روز دوشنبه آغاز ۲۲ آبان ماه آغاز می گردد که ملی پوشان پیش از این یازده مرحله اردوی آمادگی را پشت سر گذاشته اند.
این اردو که از بعدازظهر روز دوشنبه آغاز می گردد، تا روز شنبه ۲۷ آبان ماه ادامه دارد و ملی پوشان تا وقت اعزام به رقابتهای جهانی در اردو خواهند بود که تیم ملی کاراته کشورمان جهت حضور در بیست و یکمین دوره مسابقات جهانی پاریس شنبه راهی دبی و از آنجا عازم پاریس می گردد.
امیر مهدی زاده در منهای ۶۰، سعید احمدی در منهای ۶۷، بهمن عسگری در منهای ۷۵، علی فداکار در منهای ۸۴، ذبیح اله پورشیب در به اضافه ۸۴ کیلوگرم نمایندگان کاراته ایران در کومیته انفرادی و سامان حیدری، سجاد گنجی زاده، سعید فرخی، مازیار الهامی و ابراهیم حسن بیگی کاراته کاهای حاضر در اردو در بخش کومیته تیمی می باشند که زیر نظرحبیب اله ناظریان به عنوان مدیر فنی، علیرضا کتیرایی و مهران بهنام فر، به عنوان مربی، تورج ساسانی به عنوان کمک مربی و سید محمد حسینی به عنوان بدنساز تمرینات آماده سازی را انجام می دهند.ضمن اینکه احد شاهین، آرمین روشنی و فرزاد محمد خانلو در کاتای تیمی زیر نظرسعید نیکو خصلت و فرید حقیقی در کاتای انفرادی با مربیگری امیر یاری تمرین می کنند.
گفتنی است، در آخرین دوره مسابقات جهانی که سال ۲۰۱۰ در صربستان برگزار شد، تیم ایران به تک مدال نقره توسط حامد زیگساری دست یافت و در رده شانزدهم قرار گرفت./ق


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ