مرد عنکبوتی هزاران گردشگر را به کوبا کشاند+عکس

۱۹ام بهمن به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

او در قبل از ساختمان «امپایر استیت» در نیویورک، برج «تایپا» در تایوان و برج‌های دو قلوی «پتروناس» در کوآلالامپور نیز بالا رفته و این کار، رشد تعداد گردشگران را در این کشورها درپی داشته است.

ممتازنیوز: مرد عنکبوتی فرانسوی با بالا رفتن از هتلی در پایتخت کوبا، هزاران گردشگر را به این کشور کشاند.

به گزارش ایسنا، در شرایطی که در ماه‌های قبل بالا رفتن مرد عنکبوتی فرانسوی از ساختمان‌های مرتفع در شهرهای مختلف جهان، گردشگران بسیاری را به این شهرها جذب کرده، بالا رفتن او از هتلی در شهر هاوانا – پایتخت کوبا – هزاران گردشگر را جذب این کشور کرد.

به گزارش آندیانا، مرد عنکبوتی ۵۰ ساله که «آلین روبرت» نام دارد و در قبل از ده‌ها ساختمان مرتفع جهان بدون وسائل ایمنی بالا رفته است، از ساختمان ۲۷ طبقه‌ی هتل «هاوانای آزاد» که حدود ۱۲۶ متر ارتفاع دارد و در سال ۱۹۵۹ محل اقامت «فیدل کاسترو» رهبر انقلاب کوبا بود، بالا رفت و این کار، گردشگران بسیاری را به پایتخت کوبا کشاند.

او در ماه آوریل نیز با دست خالی و بدون داشتن تجهیزات ایمنی، فقط با طناب در مدت ۷۵ دقیقه با بالا رفتن از یک برج ۳۰۰ متری که یکی از مشهورترین هتل‌های شهر دوحه در قطر است، هزاران گردشگر را به قطر کشاند. او در قبل از ساختمان «امپایر استیت» در نیویورک، برج «تایپا» در تایوان و برج‌های دو قلوی «پتروناس» در کوآلالامپور نیز بالا رفته و این کار، رشد تعداد گردشگران را در این کشورها درپی داشته است.

کوبا که سومین مقصد گردشگری منطقه‌ی کاراییب است، در سال‌های اخیر به‌دلیل رفع بسیاری از محدودیت‌ها برای گردشگران، هزینه‌ اقامت بسیار پایین، تنوع غذایی، سرویس‌دهی مطلوب و سواحل پاک و زیبا عنوان یک مقصد گردشگری ارزان را به خود اختصاص داده است. در حال حاضر بیشتر گردشگران کوبا از آمریکا، کانادا و کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا، انگلیس، فرانسه و اسپانیا می باشند.


..
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ