مرفاوی حاضر به مصاحبه نشد/ سرمربی ابومسلم: فکر نمی‌کردیم صبا تا این حد قدرتمند باشد

۳۰م آذر ،

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان پس از پیروزی تیمش برابر صبای قم گفت: فکر نمی‌کردیم تیم حریف تا این حد قدرتمند باشد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، هادی برزی‌گر در جمع خبرنگاران افزود: به صمد مرفاوی تبریک می‌گویم که تیم قدرتمندی را در دست دارد و مطمئنم در ادامه لیگ برتر موفق‌تر عمل خواهد کرد. خدا را شاکرم که حضور من در ابومسلم شایستگی این تیم را بیشتر کرده است و پیروزی امروز ما مقابل صبای قم را مدیون بازیکنان و هواداران هستیم.

وی تصریح کرد: تمایل بسیاری به این نداشتیم که بازی به وقت اضافه بکشد چون بازیکنانم را در مرحله ریکاوری می‌بینم و نمی‌خواستیم آنها را بسیار اذیت کنیم.

وی ادامه داد: در وقت‌ اضافه اول، بازی در اختیار ما بود و در زمان‌های تلف شده با توجه به تغییر سیستم و تعویض‌هایی که انجام دادیم توانستیم بازی را کنترل کنیم.

وی اضافه کرد: اگر کار به ضربات پنالتی کشیده می‌شد مطمئن باشید از محمدحسین هوشیار دروازه‌بان دوم تیمم استفاده می‌کردم چون او سال قبل در تیم شهرداری یاسوج به تنهایی تیمش را در سه بازی به مراحل بالاتر در جام حذفی فوتبال کشور برد. او می‌تواند در تیم فوتبال ابومسلم خراسان به عنوان گلر اول مطرح باشد اما این بستگی به وضعیت خود او در تمرینات تیم دارد.

برزی‌گر در مورد داوری این بازی عنوان کرد: وقتی مهاجم تیم ما دروازه خالی را به خارج می‌زند چرا باید از داوری مسابقه ایراد بگیریم اما در مجموع داوری می‌توانست بهتر از اینها باشد چون فوتبال یک بازی درگیرانه است و بازیکنان در جریان بازی با هم برخورد دارند و نباید سخت گرفت.

وی در مورد اعتراض هادی عسگری بازیکن تیمش بعد از تعویض در جریان بازی بیان داشت: حرکت هادی عسگری را بعد از تعویض ندیدم اما او بزرگ تیم ماست و تیمم را به دست او سپرده‌ام. فکر نمی‌کنم که این بازیکن این‌چنین برخورد کرده باشد و اگر همچنین چیزی وجود داشته باشد مطمئنا با او برخورد خواهد شد.

به گزارش ایسنا، صمد مرفاوی سرمربی صبا پس از حذف تیمش حاضر به مصاحبه با خبرنگاران نشد.

– در جریان بازی تیم‌های فوتبال ابومسلم خراسان و صبای قم، هادی عسگری بازیکن تیم فوتبال ابومسلم هنگامی که با تابلوی تعویض مواجه شد و جایش را به محمد منصوری بازیکن ذخیره این تیم داد در اعتراض به این حرکت سرمربی تیم، گرمکن خود را به طرز عجیبی به سمت دیگری پرتاب کرد و نشانه اعتراض خود را به تماشاگران نشان داد.

– در پایان بازی هنگامی که خبرنگاران قصد ورود به داخل زمین را داشتند متاسفانه ماموران انتظامی و نیروهای حراستی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی اجازه ورود به خبرنگاران را ندادند و این سبب اعتراض تمامی خبرنگاران حا ضر در ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد شد.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *