مسابقه طراحی پوستر جشنواره تئاترشهر برگزار می گردد

۳۱فروردین۱۳،

پوستر دومین جشنواره تئاتر شهر از طریق مسابقه طراحی پوستر تئاتر انتخاب می گردد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی دومین جشنواره تئاتر شهر ، مسابقه طراحی پوستر تئاتر به منظور شناسایی و انتخاب بهترین پوستر برای دومین جشنواره تئاتر شهر برگزار می گردد و بر این اساس طراحان گرافیک ایران می توانند با ارسال طرح های خود به دبیرخانه جشنواره در این رقابت شرکت کنند.

لازم به ذکر است، هر طراح می تواند سخ طرح در ابعاد ۵۰ در ۷۰ را ارائه کند. مهلت ارسال آثار به مسابقه پوستر دومین جشنواره تئاترشهر نیز تا ۳۰ خرداد ماه سال جاری است.

دومین جشنواره تئاترشهر با موضوعات حقوق و اخلاق شهروندی (مضامین حقوق شهری و شهروندی، هویت و کرامت انسانی و تحکیمنهاد خانواده و فرهنگ همسایگی و آپارتمان نشینی، فرهنگ عفاف و پاک دامنی، مشارکتعمومی در زندگی شهری، تشکل‌های مردمی و گروهی و نقش آن در فرهنگ شهری و پایگاه‌هایعمومی و مساجد در جهت حقوق شهروندان و زندگی پرنشاط) و  هویت اسلامی و ایرانیدر شهر تهران ( توجه به فضایل اخلاقی و دینی در زندگی شهری، الگوهای اخلاقی وآرمانی و دفاع مقدس و فرهنگ ایثار، آگاهی شهروندان مطابق الگوی آرمان شهر اسلامی وایرانی، معرفی و تکریم مفاخر و نخبگان ملی و شهری و محلی، مقاومت و بیداری اسلامیدر زندگی شهروندان و نقش آن در روحیه ظلم ستیزی و تقویت ارزش‌های اسلامی وانسانی) برگزار می گردد./ی۲


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ