مستندهای بالای ۶۰ دقیقه در جشنواره فجر

۲۴ آبان iبه نقل از منبع ذکر شده، در پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

مستندهای بالای ۶۰ دقیقه می‌توانند در جشنواره سی و یکم فیلم فجر شرکت کنند.

به گزارش تفسیری هنر آنلاین، مستندهای بالای ۶۰ دقیقه می‌توانند در جشنواره سی و یکم فیلم فجر شرکت کنند.

روابط عمومی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر با اعلام این خبر افزود: کلیه مستندسازان و تهیه کنندگان آثار مستند تا دوم آذر ماه فرصت دارند فرم تکمیل شده تقاضای شرکت در این دوره جشنواره را iبه دبیرخانه جشنواره iبه نشانی “خیابان ولیعصر بالاتر از پارک ساعی نبش کوچه احتشام پلاک ۲۴۵۴ موسسه رسانه‌های تصویری طبقه چهارم”، تحویل نمایند.

آثار مستند بلند در بخش جداگانه‌ای با عنوان «سینما حقیقت» ویژه مسابقه آثار مستند بلند در ساختار جشنواره تعریف شده است و شامل آثاری می گردد که مدت وقت آن‌ها بیش از ۶۰ دقیقه باشد و بیش از دو سال از تولید آن‌ها نگذشته باشد.

روابط عمومی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر با اعلام این خبر مقررات عمومی این دوره جشنواره را iبه این شرح اعلام کرد:

*کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند هر تعداد فیلمی را که مایل باشند، iبه دبیرخانه جشنواره ارائه دهند.

*نهادها، سازمان‌های دولتی و تهیه‌کنندگان بخش خصوصی که مایلند فیلم‌های خود را در قسمت‌های مختلف جشنواره شرکت دهند، ضروری است نکات زیر را رعایت نمایند:

*فرم درخواست شرکت در جشنواره را تکمیل کرده، تا تاریخ ۲ آذر ماه iبه دبیرخانه جشنواره تحویل دهند. این امر iبه منزله قبول کامل مقررات و سایر ضوابط تولید و نمایش فیلم در ایران است.

*آخرین وقت تحویل نسخه بازبینی فیلم‌ها برای بازبینی هیئت انتخاب ۲ دی ماه می‌باشد.

*آخرین وقت تحویل نسخه نهایی فیلم ۲۰ دی‌ماه می‌باشد. *در صورت عدم ارائه کپی نهایی فیلم تا ۲۰ دی‌ماه ، دبیرخانه جشنواره محق خواهد بود iبه احترام مخاطبین و خانواده سینما، فیلم را از کلیه بخش‌های جشنواره «اعم از داوری و نمایش عمومی» خارج کند.

سازمان سینمایی کشور، مقارن با سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، سی و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر را در قالب مسابقه سینمای ایران و جهان از تاریخ ۱۲ لغایت ۲۲ iبهمن ماه iبه دبیری محمدرضا عباسیان برگزار می‏کند.

پایان پیام/


آخرین خبرها
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ