مشکلات بی پایان ابومسلم،خداداد رفت،حنطه آمد

۳۰ آبان ،

مشکلات بی پایان ابومسلم،خداداد رفت،حنطه آمد

اخبار باشگاه ابومسلم : بعد از جدایی خداداد عزیزی گفته می گردد علی حنطه قرار است هدایت ابومسلم را بر عهده بگیرد. پیش از این از او به عنوان گزینه هدایت شاهین بوشهر نام برده می شد

به گزارش فوتبال آنلاین خداداد عزیزی هم یک هفته پس از رفتن شاغلام قید حضور در ابومسلم را زد تا این تیم تنها مهاجرانی را به همراه داشته باشد.

خداداد عزیزی در خصوص شرایط تیم فوتبال ابومسلم عنوان کرد: متاسفانه ماه‌ها است که مالکیت باشگاه نامشخص است و همین مشکلات، برای‌مان حاشیه به وجود آورده است.

وی ادامه داد: در این شرایط بغرنج، احساس می‌کنم نباشم بهتر است و صلاح نمی‌دانم که دیگر بخواهم در این تیم به کار خود ادامه دهم. وضعیت مالکیت باشگاه ابومسلم سال‌هاست که با مشکل روبرو است و هر روز شخصی ادعای مالکیت این باشگاه را می‌کند. فصل گذشته عباسی و وفایی هر کدام درباره مالکیت اختلاف نظر داشتند و حتی هر کدام تیمی جداگانه برای حضور در لیگ دسته اول آماده کردند، اما در این فصل وفایی به تنهایی مالکیت را عهده‌دار بود و بها‌هایی برای باشگاه انجام داد، اما او معتقد بود باید سند باشگاه به او واگذار شود.

پس از اینکه این اتفاق رخ نداد تصمیم گرفت تا تمرینات تیم را تعطیل کند تا وضعیت باشگاه مشخص شود. در این میان ابومسلم هر چند بازی‌های خود را انجام داد، اما با حواشی روبرو بود. از جمله این موارد جدایی غلامحسین پیروانی، سرمربی این تیم بود و در ادامه نیز خداداد عزیزی استعفای خود را اعلام کرد.

گفته می گردد علی حنطه قرار است هدایت ابومسلم را بر عهده بگیرد. پیش از این از او به عنوان گزینه هدایت شاهین بوشهر نام برده می شد ولی علیرغم توافقات اولیه ، این مربی از حضور در شاهین سرباز زد.


FootballOnline.ir
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن